dowolna

Domy na sprzedaż Ząbki - Oferty sprzedaży domów

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skowronka

Ząbki,mazowieckie

1 799 000 zł141 m² 12 740,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przestronny segment skrajny w idealnym stanie - cichy zakątek w zielonych Ząbkach Szukasz komfortowego domu w doskonałej lokalizacji? Ta nieruchomość to połączenie przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budkiewicza

Ząbki,mazowieckie

1 100 000 zł132 m² 8 363,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, narożny dom szeregowy z 2006 roku, wybudowany w technologii tradycyjnej (parter i 2 pełne piętra, cegła), o powierzchni całkowitej 131,53 mkw (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 750 000 zł250 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:506 m²

Dom z charakterem w prestiżowej części Ząbek przestrzeń, funkcjonalność i potencjał inwestycyjny Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stefana Batorego

Ząbki,mazowieckie

1 449 000 zł299 m² 4 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:230 m²

Tylko U nas! Cichy dom przy granicy Warszawy | 7 pokoi | Ogród | Garaż | Zieleń | Metro 10 min | Prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony na samym początku podwarszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stefana Batorego

Ząbki,mazowieckie

1 449 000 zł299 m² 4 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ząbki,mazowieckie

1 290 000 zł270 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:432 m²

Poszukujesz nieruchomości, która od pierwszego dnia generuje dochód? Szukasz domu z potencjałem pod wynajem pokoi lub niezależnych lokali? Zależy Ci na stabilnej inwestycji w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

2 450 000 zł355 m² 6 904,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu dodatkowym budynkiem mieszkalnym, który może służyć jako dodatkowa inwestycja Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 550 000 zł297 m² 5 222,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

PO remoncie wewnątrz budynku w 2022 r. \ 5 pokojowy, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów o pow. użytkowej 280 m , w tym pow. usługowej ok. 70 m \ duży ~33m salon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Hallera

Ząbki,mazowieckie

1 449 000 zł299 m² 4 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 099 000 zł70 m² 15 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:667 m²

Na sprzedaż dom o pow. całkowitej ok. 70 m znajdujący się przy ul. Sikorskiego w Ząbkach. Nieruchomość została wybudowana w 1960r, i składa się z jednego poziomu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 290 000 zł270 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:432 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

2 450 000 zł355 m² 6 904,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ząbki,mazowieckie

1 350 000 zł260 m² 5 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:413 m²

Dom z potencjałem dla rodziny lub inwestora Ząbki, ul. Wysockiego > zobacz wirtualny spacer po nieruchomości < szukasz przestrzeni dla swojej rodziny blisko Warszawy? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ząbki,mazowieckie

2 499 000 zł272 m² 9 177,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:942 m²

Dwa domy + garaż | Ząbki, ul. Górnośląska | Działka 942 m Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem idealna dla rodziny, inwestora lub pod działalność > zobacz wirtualny spacer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ząbki,mazowieckie

2 000 000 zł160 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:418 m²

Prezentuję Państwu dwupoziomowy, komfortowy dom położony w Ząbkach o powierzchni 160m2 wybudowany w 2014 roku. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 418m2 w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skowronka

Ząbki,mazowieckie

1 799 000 zł141 m² 12 740,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

1 899 000 zł163 m² 11 621,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:319 m²

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 150 m (163,4 m po podłodze) z działką 319 m , zlokalizowany w Ząbkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sasanki

Ząbki,mazowieckie

2 399 999 zł245 m² 9 795,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 245 m , zlokalizowany w spokojnej i doskonale skomunikowanej części Ząbek, tuż przy skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ząbki,mazowieckie

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:560 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność prezentować dom wolnostojący w spokojnej części Ząbek. Nieruchomość z lat 90 po częściowych modernizacjach, aktualnie niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

2 450 000 zł355 m² 6 904,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Składkowskiego

Ząbki,mazowieckie

1 499 900 zł179 m² 8 360,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:297 m²

Czy marzysz o własnym domu, który łączy spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem do centrum Warszawy? Czy cenisz solidne wykonanie, przestronne wnętrza i ciepły, rodzinny klimat?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaszubska

Ząbki,mazowieckie

1 690 000 zł149 m² 11 342,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:172 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ekskluzywna nieruchomość przestrzeń, elegancja i wysoki standard wykończenia Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom który prawnie stanowi lokal w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skowronka

Ząbki,mazowieckie

1 799 000 zł141 m² 12 740,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Składkowskiego

Ząbki,mazowieckie

1 499 900 zł179 m² 8 360,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:297 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Piłsudskiego

Ząbki,mazowieckie

1 560 000 zł130 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

egment 85m2 + Garaż 15m2 + wykończone poddasze 37m2 ( podłoga, powierzchnia wg prospektu 11 m2 ) + 2 przydomowe ogródki + 2 miejsca parkingowe w doskonałej lokalizacji na osiedlu zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skowronka

Ząbki,mazowieckie

1 799 000 zł141 m² 12 740,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ząbki,mazowieckie

1 650 000 zł280 m² 5 899,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:344 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 242,70 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowanego na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brukowa

Ząbki,mazowieckie

1 539 000 zł162 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:491 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej na granicy warszawskiego Targówka i Ząbek, przy ul. Brukowej w Ząbkach. Świetna lokalizacja, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

2 450 000 zł355 m² 6 904,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skowronka

Ząbki,mazowieckie

1 890 000 zł141 m² 13 385,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bratnia

Ząbki,mazowieckie

1 690 000 zł194 m² 8 711,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Twoja wygodna przestrzeń, elegancko i wyjątkowo segment z ogródkiem w Ząbkach, zaledwie kilka minut dobrym dojazdem do Warszawy **masz dość kompromisów? Chcesz mieszkać w miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

2 450 000 zł355 m² 6 904,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skowronka

Ząbki,mazowieckie

1 890 000 zł141 m² 13 385,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skowronka

Ząbki,mazowieckie

1 890 000 zł141 m² 13 385,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 399 990 zł127 m² 11 007,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 m²

Przestronny segment 127 m z ogródkiem - idealny dla rodziny z dziećmi | Ząbki, blisko ch M1 Marki Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i estetycznie wykończony segment o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

2 450 000 zł355 m² 6 904,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ząbki,mazowieckie

1 690 000 zł194 m² 8 702,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:201 m²

Dom z duszą i kominkiem - idealne miejsce dla rodziny, pracy zdalnej - kameralna okolica. Szukasz domu, w którym od progu poczujesz spokój i przestrzeń dla siebie i bliskich? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

1 090 000 zł145 m² 7 517,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Dom dla rodziny lub pod inwestycję w Ząbkach! Dom w dobrej lokalizacji, centrum Ząbek, cała infrastruktura na wyciągnięcie ręki. Dojazd do centrum warszawy w zaledwie 20 minut. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ząbki

Ząbki,mazowieckie

4 200 000 zł555 m² 7 567,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 276 m²

*** Ciekawa oferta dla Inwestora, rodziny wielopokoleniowej, zapraszamy na prezentację. Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 555 m2 w centrum kameralnej części Ząbek - "miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skowronka

Ząbki,mazowieckie

1 999 000 zł141 m² 14 157,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

2 450 000 zł355 m² 6 904,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij