dowolna

Domy umeblowane Ząbki - Oferty sprzedaży i wynajmu

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Budkiewicza

Ząbki,mazowieckie

999 000 zł270 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:435 m²

Duży, wolno stojący i zadbany dom do sprzedania w Ząbkach w okolicy Makro oraz Centrum Handlowego (M1, ikea, praktiker, media Markt itd). Dom położony jest przy cichej ulicy Budkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Budkiewicza

Ząbki,mazowieckie

1 080 000 zł270 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:435 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kościuszki

Ząbki,mazowieckie

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Dom może być dwurodzinnny, w cenie 40m budynek na dział. gosp. dom po kapitalnym remoncie. kominek z płaszczem wodnym. zapraszam do oglądania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Ząbki

Ząbki,mazowieckie

2 000 zł80 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom 2 poziomowy do wyłącznej dyspozycji (pół bliźniaka) z zadbanym, oświetlonym ogrodem, altaną grillową, 2 miejsca parkingowe na terenie ogrodzonej posesji, po generalnym remoncie - nowy dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dzika

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł299 m² 1 321,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:299 m²

Sprzedam dom w południowych Ząbkach o powierzchni 57m2 i działce 299m2 dom po remoncie ocieplony,elewacja,dach pokryty blacha, ujecie własnej wody, ogrzewanie gazowe, kotłownia, komórka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Ząbki

Ząbki,mazowieckie

2 500 zł140 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Osiedle zamknięte. Do stacji kolejowej 1300m, do przystanku autobusowego linii 199 150m. Dom umeblowany z wyjątkiem jednego pokoju na piętrze, w którym jest tylko kanapa do spania. Na dole salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

830 000 zł145 m² 5 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

dom bardzo ładnie urządzony, w stanie idealnym. Kominek z rozprowadzeniami na wszystkie pomieszczenia. Własne ujęcie wody, pełny system filtrów z odżelaziaczem. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

880 000 zł147 m² 5 986,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Dom, pół bliźniaka z 2005 roku w szeregu na osiedlu zamkniętym w Ząbkach, 10 km od Warszawy. Garaż, osobny podjazd na drugi samochód, na parterze salon, na piętrze 4 sypialnie. Taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

860 000 zł140 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²