Lokal handlowy, ul. Powstańców
Powstańców, Ząbki, mazowieckie
- 23 400 zł
- 360 m²
- 65 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Powstańców
Powstańców, Ząbki, mazowieckie
zaktualizowane:
5 maja 2021
Lokal handlowy, ul. Powstańców
Zaktualizowane: 5 maja 2021
23 400 zł 360 m² 65 zł/m²
handlowo-usługowe
1
podziemna hala garażowa
z ulicy
obiekt handlowo-usługowy
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
handlowo-usługowePomieszczenia:
1Parking:
podziemna hala garażowaRodzaj wejścia:
z ulicyRodzaj budynku:
obiekt handlowo-usługowySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
- Cena: 23 400 zł (65 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka lokalu: 360 m², 1 pomieszczenie; stan: bardzo dobry
- winda, wejście z ulicy, witryna, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, aluminiowe
- przeznaczenie handlowo-usługowe
- Rozkład lokalu: piętro 0/2, jednopoziomowe
- Budynek: obiekt handlowo-usługowy; rok budowy: 2021
- Powierzchnia dodatkowa: ogródek
- Media: prąd, woda, gaz, siła, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie, piec, gazowe
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, alarm, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: podziemna hala garażowa (58 miejsc parkingowych)
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 05.05.2021
Lokalizacja
- Adres: Powstańców 25, Ząbki, wołomiński, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, osiedle domów jednorodzinnych, obiekty handlowo-usługowe
Opis nieruchomości
Lokal NA PARTERZE w nowym budynku w najgęściej zaludnionym obszarze podwarszawskich Ząbek (statystycznie najmłodsze miasto w Polsce, ponad 60 tysięcy mieszkańców, trend wysoce wzrostowy).
WYNAJEM nie sprzedaż.
- parter typu open space 360m (do dowolnego podziału)
- 4niezależne wejścia do lokalu, w tym jedno z klatki i parkingu
- klatka schodowa dostosowana do potrzeb dzieci i osób starszych oraz duża winda z parkingu
- parking podziemny i (...)