dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Ząbki - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wojska Polskiego

Ząbki,mazowieckie

750 000 zł148 m² 5 067,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dom wykończony w wysokim standardzie. Powierzchnia domu 148 m2 składa się z 5 pokoi, salonu z aneksem kuchennym, garderoba, dwie łazienki. Do zagospodarowania poddasze o pow. 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. 3-go Maja

Ząbki,mazowieckie

295 000 zł47 m² 6 276,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bez czynszowy lokal użytkowy, w samym centrum miasta ( na przeciwko stacji pkp). Z ogrodzoną powierzchnią zewnętrzną ( możliwość umieszczenia reklamy, banera).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piłsudskiego

Ząbki,mazowieckie

462 000 zł75 m² 6 160 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy w bardzo dobrej lokalizacji w Ząbkach przy ul. Piłsudskiego. W pobliżu Giełdy Praskiej i Hotelu Studenckim. Lokal o pow. 75 m2, posiada dwie widoczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Ząbki

Ząbki,mazowieckie

160 000 zł40 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy położony ciągu handlowym w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Lokal posiada aktualny odbiór sanepidu pod działalność Małej Gastronomii ( w standardzie 2 toalety) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Ząbki

Ząbki,mazowieckie

5 500 000 zł676 m² 8 136,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Centrum ząbek - budynek usługowy na dużej działce. Oferta doskonale nadająca się na hostel pracowniczy, placówkę usług dydaktycznych lub dom opieki społecznej. Miejscowość położona.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij