dowolna

Lokale w centrum Ząbki - Oferty sprzedaży i najmu

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Orla

Ząbki,mazowieckie

88,30 zł/m²45,30 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy 45,3 m Ząbki, ul. Orla 4 (centrum) Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 45,3 m , zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z parkingiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

5 500 000 zł676 m² 8 136,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Centrum ząbek - budynek usługowy na dużej działce. Oferta doskonale nadająca się na hostel pracowniczy, placówkę usług dydaktycznych lub dom opieki społecznej. Miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Orla

Ząbki,mazowieckie

699 000 zł45,30 m² 15 430,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usługowy 45,3 m | Witryny | Centrum Ząbek | 3 min pkp Najważniejsze atuty w skrócie: duże witryny od ulicy świetna widoczność i ekspozycja Twojej działalności Wejście przez.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Zakopiańska

Ząbki,mazowieckie

90,91 zł/m²22 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o pow. 22,5 m mieszczący się w okolicach ulicy Zakopiańskiej w Ząbkach ( W bliskim otoczeniu Centrum Handlowego M1). Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Ząbki

Ząbki,mazowieckie

4 200 000 zł1 619 m² 2 594,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala usługowa 1387 m do wykończenia Ząbki, u Cena: 4 200 000 zł( 3 028 zł/m) Parametry nieruchomości: powierzchnia hali: 1387 m Powierzchnia działki: 1619 m (prostokąt 37 47 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Skorupki

Ząbki,mazowieckie

55 zł/m²714 m² 39 253 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:-

Oferta wynajmu budynku usługowego Lokalizacja: centrum Ząbek Opis nieruchomości: do wynajęcia wolnostojący, podpiwniczony budynek usługowy, idealnie zlokalizowany w centrum Ząbek. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Jana Pawła II

Ząbki,mazowieckie

519 000 zł26 m² 19 961,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bez czynszowe biuro gotowe do pracy w pełni urządzone z ogródkiem 23 m2, dostępne od zaraz. Rynek pierwotny - zwolnione z podatku pcc Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Orla

Ząbki,mazowieckie

1 200 000 zł66 m² 18 181 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferuje wyjątkowy lokal biurowy 66 m2 który znajduje się w doskonałej lokalizacji w samym centrum Ząbek ul. Orla. W lokalu obecnie są 3 gabinety kosmetyczne , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Poniatowskiego

Ząbki,mazowieckie

2 999 000 zł350 m² 8 568,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Budynek w Centrum Ząbek z lokalem usługowym i dwupoziomowym mieszkaniem. Mieści się na działce o powierzchni 570mkw. Dom o powierzchni ok. 350 mkw to salon użytkowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Radzymińska

Ząbki,mazowieckie

50 zł/m²500 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja o dużym natężeniu ruchu. Obok Biedronka, obi, ikea, makro. Stały przepływ potencjalnych klientów. Bezpośredni dojazd od ulicy Radzymińskiej w obrębie Centrum Handlowego Marki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Ząbki

Ząbki,mazowieckie

33 zł/m²300 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu biurowo-magazynowego o powierzchni 300 mkw na wynajem. Tuż przy budynku znajduje się przystanek autobusowy! Nieruchomość świetnie skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Radzymińska

Ząbki,mazowieckie

56,82 zł/m²440 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajmu powierzchnia handlowo-wystawiennicza w super lokalizacji o dużym natężeniu ruchu. Lokal do dowolnej aranżacji -open space. Kanalizacja miejska. Możliwość wynajęcia mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rembertowska

Ząbki,mazowieckie

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 40 m2, na którą składa się część handlowo usługowa o powierzchni około 22 m2 oraz zaplecze, część gospodarcza, produkcyjna 17 m2 oraz małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Ząbki

Ząbki,mazowieckie

40 zł/m²55 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal z wejściem z ulicy w Ząbkach tylko że w tej części Ząbek bliskob Centrum Handlowego pod Markami przy Radzyminskiej ale ten lokal jest przy ulicy przelotowej lokalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Radzymińska

Ząbki,mazowieckie

56,82 zł/m²440 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

64 zł/m²440 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal komercyjny o pow. 440 m2 do dowolnej aranżacji - open space. Przeznaczenie: biuro, usługi, handel, gastronomia, hala, centrum handlowe. Rok budowy: 2000. W lokalu instalacja p-poż.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 150 000 zł347 m² 3 314 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Dom Z budynkiem gospodarczym W centrum ząbek U zbiegu dwóch ulic. Kupujacy zwolniony Z prowizji biura. Dom wolnostojący 347 m 2 posadowiony na działce 1222 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Ząbki

Ząbki,mazowieckie

50 zł/m²210 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny, elegancki i świetnie doświetlony budynek położony w dzielnicy domów jednorodzinnych. W odległości 5 minut jazdy samochodem znajduje się centrum handlowe M1 oraz ikea,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Ząbki

Ząbki,mazowieckie

38 zł/m²420 m² 15 960 zł

 

 

 

Ząbki,mazowieckie

35 zł/m²210 m² 7 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Radzymińska

Ząbki,mazowieckie

56,82 zł/m²440 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu powierzchnię handlowo-usługową o pow. 440 mkw., w bardzo dobrej lokalizacji, z dużym natężeniem ruchu. Położona jest w Ząbkach k. Warszawy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Ząbki

Ząbki,mazowieckie

50 zł/m²200 m² 10 000 zł

 

 

 

Ząbki,mazowieckie

38 zł/m²420 m² 15 960 zł

 

 

 

Ząbki,mazowieckie

40 zł/m²200 m² 10 000 zł

 

 

 

Ząbki,mazowieckie

50 zł/m²200 m² 10 500 zł

 

 

 

Ząbki,mazowieckie

50 zł/m²410 m² 20 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Radzymińska

Ząbki,mazowieckie

38,46 zł/m²260 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal usytułowany jest w obrębie Centrum Handlowego Marki i Toruńska przy głównej drodze wylotowej na Białystok i węzła drogowego Toruńska. W otoczeniu znajdują się sklepy takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Ząbki

Ząbki,mazowieckie

45,45 zł/m²66 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy w Centrum Ząbek. Lokal posiada dużą witrynę. Duży przepływ pieszych. Przystanek autobusowy linii miejskiej Warszawa Pl. Hallera - aon W-wa Rembertów 199 i linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

59,88 zł/m²81 m² 4 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal znajduje się w Ząbkach pod Warszawą (powiat wołomiński). Lokal o powierzchni 81m2(sala główna ok. 70m2, wymiary 6m x12m, szerokość witryny (przeszklona) ok. 6m) , wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Ząbki

Ząbki,mazowieckie

25 zł/m²220 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowy segment środkowy w Ząbkach o pow. 220 m2, umeblowany, przygotowany dla ok. 20 osób, biuro, przedszkole. Trzy poziomy, 8 niezależnych pokoi. Parter: salon 25m2 z wyjściem na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Ząbki

Ząbki,mazowieckie

85,71 zł/m²140 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o pow. 140 m2 w Centrum Ząbek w sąsiedztwie bazarku.Nowe osiedle z 2010 r.Łazienka urządzona, wyposażona.Na podłodze w lokalu gres.Urządzenie i adaptacja dla potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Ząbki

Ząbki,mazowieckie

60 zł/m²66 m² 3 960 zł

 

 

 

Ząbki,mazowieckie

70,65 zł/m²92 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy w Centrum Ząbek. Lokal posiada dużą witrynę. Duży przepływ pieszych. Mozliwosc wynajecia na każdą dzialalnosc - w tym również na gastronomię! Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Stefana Batorego

Ząbki,mazowieckie

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo - biurowy o pow. 60 m2 na piętrze z wejściem z ulicy i dużą witryną wystawową, roletami antywłamaniowymi w centrum Ząbek. W nowym usługowym budynku. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Ząbki

Ząbki,mazowieckie

3 500 000 zł677 m² 5 169,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:własny parking

Witam, opis nieruchomości: działająca firma krawiecka,( budynek + działka + parking ) w pełni wyposażona w maszyny i urządzenia, na sprzedaż. Możliwość dostosowania budynku do innej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Ząbki

Ząbki,mazowieckie

29,17 zł/m²120 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w Centrum Ząbek z przeznaczeniem pod każda działalność usługowo - handlową. Około 120 m2. Lokal posiada witryny, wejście bezpośrednio z ruchliwej ulicy. Duży przepływ pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Ząbki

Ząbki,mazowieckie

100 zł/m²90 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Działająca Cukiernia z Pracownią, urządzeniami do wyrobu i wypieku, sklepem w Centrum Ząbek. Do sklepu wejście z ulicy. Zaplecze socjalne, w c. Bardzo ruchliwa ulica, dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piłsudskiego

Ząbki,mazowieckie

22,73 zł/m²110 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

1/2 bliźniaka o pow. 110 m2 w tym trzy pokoje, oddzielna kuchnia, dwie łazienki (jedna wejście z przedpokoju, druga z pokoju). Dom jest umeblowany wyposażony w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Ząbki

Ząbki,mazowieckie

600 000 zł180 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dom wolnostojący o pow.180 m2- Centrum Ząbek. Parter:lokal handlowo - usługowy z zapleczem socjalnym, wc. Powierzchnia lokalu 70m2: sklep, salon fryzjerski, kosmetyczny, bank, apteka lub biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Ząbki

Ząbki,mazowieckie

880 000 zł180 m² 4 888,89 zł/m²

 

 

 

Ząbki,mazowieckie

420 000 zł91 m² 4 615,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dwupoziomowe mieszkanie na ogrodzonym , strzeżonym osiedlu. Ciche, słoneczne,dwustronne. Poziom I - kuchnia widna ok.8 m2 , salon 23 m2, łazienka 4 m2 Poziom II- sypialnia 24 m2 z obszernymi.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij