Mieszkanie, ul. Kosynierów
Kosynierów, Ząbki, mazowieckie
- 630 000 zł
- 53 m²
- 11 886,79 zł/m²
Maja Dziedzic
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Kosynierów
Kosynierów, Ząbki, mazowieckie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie, ul. Kosynierów
Zaktualizowane: 19 maja 2026
630 000 zł 53 m² 11 886,79 zł/m²
3/5
2
2019
w garażu podziemnym
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/5Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2019Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 630 000 zł (11 886,79 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 53 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2019
- technika budowy: nowa technologia
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/5, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 1 000 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Dziedzic Properties, zaktualizowane: 19.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Kosynierów, Ząbki, wołomiński, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, osiedle domów jednorodzinnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, łąka, las, jezioro
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, biblioteka, kino, teatr, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, tenis, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, supermarket, centrum handlowe, targ, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Ząbkach. Znajduję się ono w kameralnej inwestycji zakończonej w 2019r. Wokół znajduję się zabudowa niska, głownie domy jednorodzinne. Okolica jest cicha, jednocześnie znajduje się blisko głównej drogi miejskiej Alei Józefa Piłsudskiego.