Mieszkanie ul. Generała Władysława Andersa 3
Generała Władysława Andersa 3, Ząbki, mazowieckie
- 551 389 zł
- 41,74 m²
- 13 210,09 zł/m²
Biuro Sprzedaży
Skontaktuj się
Mieszkanie ul. Generała Władysława Andersa 3
Generała Władysława Andersa 3, Ząbki, mazowieckie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie ul. Generała Władysława Andersa 3
Inwestycja: Andersa 3
Zaktualizowane: 11 maja 2026
551 389 zł 41,74 m² 13 210,09 zł/m²
grudzień 2026
4/4
2
garaż
deweloperski
Zobacz na mapie
Termin realizacji:
grudzień 2026Piętro:
4/4Liczba pokoi:
2Miejsce postojowe:
garażStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 551 389 zł (13 210,09 zł/m²)
- Termin realizacji: grudzień 2026
- Status oferty: dostępne
- Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
- Charakterystyka mieszkania: 41,74 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: blok mieszkalny
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (4,8 m²)
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Miejsce/a postojowe: w garażu wielostanowiskowym, przynależne do mieszkania - bez obowiązku zakupu; garaż w bryle budynku, winda z poziomu garażu
naziemne
- Źródło: oferta dewelopera: Misam Development, zaktualizowane: 11.05.2026
- sygnatura ogłoszenia: 55
Lokalizacja
- Inwestycja: Andersa 3
- Adres: Generała Władysława Andersa 3, Ząbki, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe
- Na terenie inwestycji: plac zabaw, parking dla gości, rowerownia
- W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, siłownia, basen, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, supermarket, kościół, poczta, las
Opis nieruchomości
Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w podwarszawskich Ząbkach, przy ul. Andersa 3. (...)

Inwestycja realizowana przez:
Misam Development
Biuro Sprzedaży
Piłsudskiego 68/2
Ząbki 05-091
| Mieszkanie38 | 80,04 m² | 10 275,27 zł/m² | 2/4 | 3 | 822 433 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 38 |
| Mieszkanie45 | 44,32 m² | 13 029,13 zł/m² | 3/4 | 2 | 577 451 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 45 |
| Mieszkanie5 | 83,72 m² | 11 215,96 zł/m² | parter/4 | 4 | 939 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 5 |
| Mieszkanie6 | 55,32 m² | 11 912 zł/m² | parter/4 | 3 | 658 972 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 6 |
| Mieszkanie9 | 40,03 m² | 13 228 zł/m² | parter/4 | 2 | 529 517 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 9 |
| Mieszkanie10 | 50,62 m² | 12 939,55 zł/m² | parter/4 | 2 | 655 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 10 |
| Mieszkanie11 | 80,04 m² | 11 231,12 zł/m² | parter/4 | 3 | 898 939 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 11 |
| Mieszkanie13 | 40,22 m² | 12 823,97 zł/m² | 1/4 | 2 | 515 780 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 13 |
| Mieszkanie14 | 41,74 m² | 12 789 zł/m² | 1/4 | 2 | 533 813 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 14 |
| Mieszkanie15 | 42,20 m² | 12 789 zł/m² | 1/4 | 2 | 539 696 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 15 |
Biuro Sprzedaży
739 107...
739 107 312