dowolna

Nieruchomości Ząbki - Oferty sprzedaży nieruchomości

185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

185 ogłoszeń

899 000 zł105 m² 8 562 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Dwupoziomowe mieszkanie w Ząbkach na zamkniętym, kameralnym osiedlu domków wielorodzinnych. W skład mieszkania wchodzi : duży, jasny salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł550 m² 1 445 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 551 m2 położona przy utwardzonej ulicy gminnej około 70m od ul Skorupki. Działka w kształcie prostokąta, dłuższym bokiem przylega do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł220,48 m² 9 071,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:418 m²

Prezentuję Państwu dwupoziomowy, komfortowy dom położony w Ząbkach o powierzchni 220 m2 wybudowany w 2014 roku. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 418m2 w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł26,37 m² 14 031,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w odnowionym budynku, pkp Ząbki, stan deweloperski 370 000 zł 14 031 zł/m Powierzchnia: 26.37 m Liczba pokoi: 2 Ogrzewanie: elektryczne Piętro: parter/3 Czynsz: 100 zł Ząbki, PKP.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

35 000 zł15 m² 2 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż 1 miejsce postojowe w hali garażowej w odległości 300 m od stacji pkp Ząbki. Garaż zamykany na pilota na terenie ogrodzonego osiedla i monitorowanego. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł1 380 m² 1 434,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ładna działka budowlana w dobrym miejscu pod względem komunikacyjnym, nadająca się na inwestycję deweloperską. przeznaczenie z mpzp: - teren zabudowy jednorodzinnej we wszystkich formach -.

Szczegóły ogłoszenia

1 418 000 zł120 m² 11 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie z małym ogródkiem podwarszawskie Ząbki Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego mieszkania położonego w kameralnej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 246 m² 2 808,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny w ścisłym centrum Ząbek, przy ul. Orla! Teren doskonale nadaje się do realizacji inwestycji deweloperskich, idealny dla inwestorów i deweloperów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł950 m² 1 157,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z mpzp W wygodnej lokalizacji ząbek Działka położona w centralnej części Ząbek w II linii zabudowy. Posiada bezpośredni wjazd z głównej drogi za pomocą drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 219 zł73,54 m² 12 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja idealna dla osób ceniących komfort i wygodę. Przemyślane układy mieszkań, wysoki standard wykończenia i wszystko, czego potrzebujesz, tuż obok - sklepy, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł34 m² 12 911,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, starannie wykończone mieszkanie typu studio, położone w Ząbkach przy ul. Skrajnej 32. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze zadbanego budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

4 877 560 zł2 440 m² 1 999 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny Ząbki, ul. Powstańców (między nr 64 a 68, od strony Trasy Żołnierskiej) | mpzp: mw-1 | 2 440 m + udział w drodze Na sprzedaż pakiet działek inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł57,36 m² 12 534,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi - bez prowizji pośrednika Oferuję mieszkanie o powierzchni 57,36 m , usytuowane na parterze kameralnego, dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł589 m² 4 244,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:504 m²

W przypadku tej oferty wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Jesteś zainteresowany/a zakupem przestrzeni, która skrywa w sobie ogromny potencjał inwestycyjny? Ta wyjątkowa oferta w Ząbkach.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł310 m² 4 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:792 m²

Do sprzedania budynek w zabudowie wolnostojącej o powierzchni ok. 310mkw położony na działce 792mkw w Ząbkach. W budynku wydzielone zostały 3 samodzielne mieszkania ( można tez.

Szczegóły ogłoszenia

7 418 200 zł2 558 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w jednym z najładniejszych miejsc w Ząbkach przy ul. Słowackiego; działka oznaczona nr ewid. 59 w obrębie 03-05 o pow. 2.558 m2 i o.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 186 000 zł108 m² 10 981,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Segment dla rodziny Kameralna inwestycja składająca się tylko z 6 segmentów/apartamentów, spokojna i bezpieczna okolica, jest to nowoczesny projekt architektoniczny, do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł56 m² 18 732,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:263 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 56 m znajdujący się przy ul. Piłsudskiego w Ząbkach. Nieruchomość została wybudowana w 1967r. i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł2 000 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z przeznaczeniem pod wielorodzinną zabudowę mieszkaniową, położona w samym centrum Ząbek. W 2020 roku zostało wydane prawomocne pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł300 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję na sprzedaż działkę rekreacyjną w rod "kaczeniec" o powierzchni 300 m . Działka jest ogrodzona i ma utwardzony dojazd. Znajdziesz tu.

Szczegóły ogłoszenia

1 186 000 zł108,24 m² 10 957 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji, - gotowa inwestycja Segment skrajny nr 6 - W cenie 2 M-ca postojowe Kameralna inwestycja składająca się z 6 segmentów położona w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł96 m² 11 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio niedawno wykończony w standardzie premium 96 metrowy segment w doskonałej lokalizacji. Segment składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skowronka

Ząbki,mazowieckie

1 799 000 zł141 m² 12 740,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przestronny segment skrajny w idealnym stanie - cichy zakątek w zielonych Ząbkach Szukasz komfortowego domu w doskonałej lokalizacji? Ta nieruchomość to połączenie przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł32 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*Wyłącznie u nas* Szukasz tanich mieszkań pod Warszawą? Zależy Ci na stanie deweloperskim? Nie mogłeś trafić lepiej! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Ząbki, 16 minut autobusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budkiewicza

Ząbki,mazowieckie

1 100 000 zł132 m² 8 363,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, narożny dom szeregowy z 2006 roku, wybudowany w technologii tradycyjnej (parter i 2 pełne piętra, cegła), o powierzchni całkowitej 131,53 mkw (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 750 000 zł250 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:506 m²

Dom z charakterem w prestiżowej części Ząbek przestrzeń, funkcjonalność i potencjał inwestycyjny Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Jana Pawła II

Ząbki,mazowieckie

499 999 zł45 m² 11 111,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż gotowy biznes - w pełni wyposażony lokal gastronomiczny (lodziarnia) Na sprzedaż kompletnie przygotowany lokal gastronomiczny, idealny pod prowadzenie lodziarni, kawiarni lub innej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Ząbki,mazowieckie

525 000 zł39 m² 13 496,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2 poojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Konopnickiej - otowe do zamieszkania. Na sprzedaż unkcjonalne i nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 38,9m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przerwy-Tetmajera

Ząbki,mazowieckie

529 000 zł66 m² 8 015,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 z dodatkowym pokojem i tarasem o powierzchni 16 m2, zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Kazimierza Przerwy- tetmajera. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 49,40 m , położone na 2. piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku z 2017 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Calineczki

Ząbki,mazowieckie

899 999 zł71 m² 12 719 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Są takie miejsca, które od pierwszego wejrzenia sprawiają, że zaczynasz układać w głowie scenariusz swojego życia. I są takie mieszkania, które robią dokładnie to samo tylko szybciej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł32 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Calineczki

Ząbki,mazowieckie

929 000 zł72 m² 12 993 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,5 m2 zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Calineczki. Całość mieści się na parterze w 4 piętrowym bloku z 2014 roku. Zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

624 000 zł46 m² 13 565,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe / ząbki, ul. Powstańców mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,60 m2, z oddzielną kuchnią, usytuowane na wysokim parterze - funkcjonalne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

515 000 zł40 m² 12 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze budynku z 2000r. Posiada dużą loggie po długości mieszkania. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stefana Batorego

Ząbki,mazowieckie

1 449 000 zł299 m² 4 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:230 m²

Tylko U nas! Cichy dom przy granicy Warszawy | 7 pokoi | Ogród | Garaż | Zieleń | Metro 10 min | Prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony na samym początku podwarszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

514 999 zł47 m² 10 906,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż narożne, trójstronne, jasne mieszkanie o powierzchni 47,22 m2 z balkonem na osiedlu w Ząbkach z parkingiem podziemnym. Do odświeżenia. Cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

569 000 zł45 m² 12 641,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,01 m2 Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku z 2007r. Posiada dwa balkony. Zostało odświeżone oraz nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

479 000 zł40 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w spokojnej części Ząbek przy ul. Powstańców, na zamkniętym osiedlu z ochroną. Lokal składa się z jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Ząbki,mazowieckie

590 000 zł38 m² 15 526,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z windą z około 2018 roku zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Różanej. Nowe budownictwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

520 000 zł45 m² 11 581,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż dwustronne, jasne mieszkanie o powierzchni 44,90 m2 z balkonem na osiedlu w Ząbkach. Gotowe do wprowadzenia. Cicha okolica. Podstawowe informacje: budynek.