dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Ząbki - Oferty sprzedaży i najmu

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

515 000 zł64 m² 8 047 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 64,40m mieszczące się przy ul. Zielenieckiej w Ząbkach. Lokal mieszkalny położony jest na IV piętrze bloku mieszkalnego z ekspozycją okien na wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

549 000 zł57 m² 9 631,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przy zakupie tego mieszkania 3 pokojowe mieszkanie 57m2 z ogrodem przy ul. Powstańców na osiedlu Neptun w Ząbkach już w sprzedaży. Wykończone w dobrym standardzie, z uroczym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Ząbki,mazowieckie

408 000 zł44 m² 9 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok.44m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku. Blok ocieplony, dach po remoncie. Na powierzchnię mieszkania składa sie: - 3 pokojowe , kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ząbki,mazowieckie

684 000 zł79 m² 8 658,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w podwarszawskich Ząbkach. *** istnieje możliwość pozostawienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ząbki,mazowieckie

680 000 zł78 m² 8 717,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Jeśli szukasz miejsca dla siebie i swojej rodziny w wyjątkowo dobrej lokalizacji, położonego na skraju Ząbek na kameralnym, cichym, zielonym osiedlu - ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

669 000 zł69 m² 9 695,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3 pokoje | 69m2 | miejsce postojowe | dwa balkony 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69m2 usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2007roku, zlokalizowane w Ząbkach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

535 000 zł59 m² 9 063 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy! Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w podwarszawskich Ząbkach o powierzchni niespełna 60 m2, położone na 3 piętrze na nowoczesnym i zadbanym osiedlu. Osiedle wybudowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

506 500 zł50 m² 10 130 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, usytuowane na parterze w niskim budynku zlokalizowane w Ząbkach. Na powierzchnię mieszkania składają się: 2 sypialnie, salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

2 700 zł59 m² 45,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy zaświadczenia do najmu okazjonalnego ze wskazaniem adresu zastępczego. Oferta dostępna tylko W naszej agencji Bardzo przestronne i słoneczne - 3 pokojowe 58,83m2 mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

550 000 zł54 m² 10 161 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zadbane trzypokojowe mieszkanie w Ząbkach, usytuowane na wysokim parterze w 5-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w zamkniętym osiedlu w Ząbkach w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ząbki

Ząbki,mazowieckie

2 500 zł59 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below / українською нижче Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w Ząbkach, przy ul. Powstańców 64a. W pełni wyposażone i umeblowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

569 000 zł57 m² 10 049,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przy zakupie tego mieszkania 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem 52m2 przy ul. Powstańców na osiedlu Neptun w Ząbkach już w sprzedaży. Wykończone w dobrym standardzie, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drewnicka

Ząbki,mazowieckie

3 000 zł62 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą mam przyjemność Ci przedstawić to 3pokojowe mieszkanie, znajdujące się w Ząbkach przy ulicy Drewnickiej. Czas to pieniądz, więc bądźmy konkretni :) Na powierzchnię 61.5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Ząbki,mazowieckie

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukając nowego mieszkania dużą wagę przywiązujemy do lokalizacji. Wygodniej się mieszka, gdy wszystko mamy w bliskiej okolicy. To kryterium całkowicie spełnia mieszkanie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

649 000 zł67 m² 9 629,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania dla siebie lub pod wynajem w nowym budownictwie w Ząbkach? Mamy dla Ciebie 3 pokoje z ogromnym tarasem i 2 miejscami w garażu podziemnym przy ul. Christiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

649 000 zł67 m² 9 629,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

560 000 zł56 m² 9 982,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 56m2, w nowym bloku, z komórką lokatorską, w cichej okolicy Ząbek przy ul. Szwoleżerów 68e. Wysoki standard, zielona okolica, widok z ostatniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasickiego

Ząbki,mazowieckie

600 000 zł59 m² 10 239 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Trzypokojowe, komfortowe mieszkanie dla rodziny. Położone w Ząbkach, w jednej z podwarszawskich miejscowości, gdzie można cieszyć się spokojniejszym tempem życia, zielonymi terenami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

565 000 zł57 m² 9 982,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jeżeli poszukujesz mieszkania, które nie potrzebuje dodatkowych nakładów, jest zadbane i pachnie nowością zapraszamy na prezentację :) Oferujemy nieruchomość gotową do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

684 000 zł79 m² 8 691,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe o powierzchni 78,7 m ,1 piętro w bloku z 2008 roku- ząbki, centrum, ul. Wiosenna. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku z 2008roku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ząbki,mazowieckie

599 900 zł58 m² 10 343 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

# 57,46m2, 3 pokoje, i piętro # nowe wykończone pod klucz mieszkanie do zamieszkania od zaraz # południowa strona = bardzo dobrze doświetlone mieszkanie # autobus do Metra Trocka w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ząbki,mazowieckie

599 999 zł55 m² 10 909 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Poszukujesz mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowanego z centrum Warszawy ? Szukasz mieszkania wykończonego, dzięki któremu możesz skupić się na rzeczach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Ząbki,mazowieckie

649 000 zł63 m² 10 301,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

przestronne mieszkanie trzypokojowe (63m ) z dwoma balkonami w ścisłym centrum Ząbek. Świetnie skomunikowane z Warszawą Budynek został wybudowany w 2010 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ząbki,mazowieckie

418 000 zł74 m² 5 648,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Jeśli szukasz mieszkania w wyjątkowo dobrej lokalizacji, na kameralnym, cichym, zielonym osiedlu - ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ząbki,mazowieckie

495 000 zł72 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Jeśli chcesz komfortu w dużym przestronnym mieszkaniu, a jednocześnie poszukujesz oferty w dobrej cenie - to idealnie trafiłeś! Mieszkanie położone jest na podwyższonym parterze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Ząbki,mazowieckie

700 000 zł83 m² 8 387,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie, na strzeżonym osiedlu Osiedle Bajkowe. Mieszkanie o pow. 80,96m2 usytuowane na 2 piętrze w budynku 4- piętrowym z windą. Stan prawny: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podleśna

Ząbki,mazowieckie

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem w stanie deweloperskim, w inwestycji "podleśna" w Ząbkach, dewelopera Ziółkowski. Cicha, zielona okolica zaraz przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podleśna

Ząbki,mazowieckie

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

649 000 zł76 m² 8 539,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Podstawowe informacje Ciche, słoneczne, mieszkanie, którego okna wychodzą na trzy strony świata. Usytuowane na I piętrze, w kameralnym blok, z bezpośrednim dostępem do ogrodu. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piłsudskiego

Ząbki,mazowieckie

590 000 zł67 m² 8 792,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy Państwu ofertę, dotyczącą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 67,1 m2 (przy podłodze wynosi 90 m2) przy ul. Piłsudskiego w Ząbkach bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

670 000 zł67 m² 9 940,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

670 000 zł67 m² 9 940,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ząbki,mazowieckie

599 900 zł58 m² 10 343 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

520 000 zł69 m² 7 536,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w podwarszawskich Ząbkach. Dwustronne z ekspozycją okien na stronę północną i południową. Wydzielona widna kuchnia. W samym sercu pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

580 000 zł54 m² 10 642,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,5m2, usytuowane na ostatnim 3 piętrze w budynku z 2017roku zlokalizowane w Ząbkach. Budynek z windą z poziomu garażu. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

2 700 zł56 m² 48,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem odnowione 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w Ząbkach. Wykończone, w pełni wyposażone z dostępem do komórki lokatorskiej. Ogrodzone nowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

754 000 zł70 m² 10 771,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo, prezentuję bardzo słoneczne, przestronne mieszkanie położone w Ząbkach. Na powierzchni blisko 70 m2 (kw: 69,60) urządzono jasny pokój dzienny z wyjściem na balkon, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

470 300 zł50 m² 9 406 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo, prezentuję mieszkanie idealne dla rodziny, pary albo singla, położone w Ząbkach. Na powierzchni blisko 50 m2 (kw: 49,42) urządzono przytulną sypialnię z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wronia

Ząbki,mazowieckie

663 338 zł62 m² 10 699 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, prezentuję niezwykle komfortowe, jasne i słoneczne mieszkanie, położone w Ząbkach. Kompleks budynków w których znajduje się mieszkanie, jego położenie oraz układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

684 250 zł75 m² 9 123,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, prezentuję mieszkanie o wyjątkowym układzie, położone w Ząbkach. Na powierzchni blisko 75 m2 (kw: 74,92) urządzono przytulną sypialnię z garderobą, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Wronia

Ząbki,mazowieckie

1 000 zł10 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu pokoju w mieszkaniu o podwyższonym standardzie. Pokój o powierzchni 9,9 m2, z oknem od strony północnej.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij