dowolna

Mieszkania do wynajęcia Ząbki - Oferty wynajmu mieszkań

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Czyściutkie i dobrze zlokalizowane mieszkanie w Ząbkach, 40m2, pokój, kuchnia i łazienka, ładnie umeblowane i wyposażone (tv, wifi, lodówka, kuchnia, pralka), bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł130 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkach przy ul. Szwoleżerów o pow. 130 m2, 2-poziomowe, 5-pokojowe; na układ funkcjonalny składa się: i poziom: pokój dzienny z balkonem, kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 300 zł46,50 m² 49,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składające się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, telewizor. Mieści się na zamkniętym osiedlu Bajkowe I,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Ząbki

Ząbki,mazowieckie

2 500 zł38,34 m² 65,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja nieruchomości Cataleya Estate prezentuje dwupokojowe pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Ząbkach pod Warszawą. Wymarzone mieszkanie dla osób, które pragną mieszkać blisko stolicy. Zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 500 zł48,50 m² 72,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe 2 pokoje po remoncie | 48,5 m | Ząbki, ul. Gajowa | miejsce postojowe Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 48,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Ząbki,mazowieckie

2 850 zł60 m² 51,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie pobiram wynagrodzenia od najemcy - bez prowizji! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez kompletowania wyposażenia i dodatkowych kosztów na start? To funkcjonalne 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 33 m2, znajdujące się w Ząbkach przy ulicy Andersena. Salon + sypialnia, kuchnia, łazienka z wc. Dodatkowo miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 42 m położone na I piętrze w bloku przy ul. Podleśnej w Ząbkach. Mieszkanie składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie, z dużą widną kuchnią oraz garażem podziemnym w Ząbkach przy Powstańców 64. Mieszkanie jest przestronne, pomieszczenia duże i jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji przy ul. Gajowej w Ząbkach w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkach przy ul. Szwoleżerów o pow. 49,5 m2, 2-pokojowe, rozkładowe, częściowo umeblowane z agd oraz z miejscem parkingowym; na układ funkcjonalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Ząbki,mazowieckie

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne i ustawne dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Miłej 4 w Ząbkach, gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, 4- piętrowego budynku z 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Ząbki,mazowieckie

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, czyste i ciche mieszkanie w Ząbkach pod Warszawą dobry dojazd koleją (stacja pkp w odległości 3 min spaceru) lub autobusem do stacji metra na Targówku Mieszkanie jest dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40,50 m² 64,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Do wynajęcia przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 m , położone na 2 piętrze w kameralnym bloku na zamkniętym osiedlu przy ul. Kołłątaja w Ząbkach.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Sikorskiego

Ząbki,mazowieckie

4 000 zł91 m² 43,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest w pełni wyposażone i umeblowane czteropokojowe mieszkanie znajdujące się w Ząbkach przy ul. W. Sikorskiego 33D. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ząbki rejon ul. Jana Pawła II, do wynajęcia samodzielne mieszkanie o pow. 40 m2, usytuowane w domu parterowym z oddzielnym wejściem, na prywatnej posesji; na układ funkcjonalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

3 500 zł71,50 m² 48,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane przy ulicy Długiej w Markach. Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej rodziny, ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ząbki +2 km

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane przy ulicy Długiej w Markach. Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej rodziny, ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ząbki +2 km

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, rozkładowe mieszkanie w budynku bezczynszowym z 2019 roku w Markach. Umiejscowione na wysokim parterze, jest gotowe do wprowadzenia. Na 70 metrowej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ząbki +2 km

3 500 zł66 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 66 m , wybudowane w 2015 roku, zlokalizowane w Markach przy ul. Szpitalnej 14. Lokal znajduje się na 1. piętrze w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ząbki +2 km

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości - nie pobieramy prowizji od Najemcy. Oferujmy do wynajęcia piętro domu o powierzchni 120 m2 z niezależnym wejściem w Markach pod Warszawą, położonego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ząbki +2 km

5 200 zł120 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie do wynajęcia w Markach pod Warszawą - piętro w domu jednorodzinnym z oddzielnym wejściem - bez właścicieli. Mieszkanie o powierzchni aż 120 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ząbki +2 km

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka w Zielonka przy ul. Paderewskiego o pow. 54 m2, usytuowana w kameralnym budynku 4-lokalowym; na układ funkcjonalny składa się: przestronny pokój, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ząbki +2 km

3 700 zł65 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zielonka, ul. Paderewskiego, na wynajem 3 pokoje, oddzielna widna kuchnia, duży schowek, po remoncie Prezentujemy na wynajem trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ząbki +2 km

2 900 zł31 m² 93,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zielonka, ul. Paderewskiego, na wynajem 2 pokoje po generalnym remoncie Prezentujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie położone na I piętrze w wyremontowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ząbki +2 km

3 900 zł92,91 m² 41,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością prezentujemy ekskluzywne mieszkanie o powierzchni 92,91 mkw, położone w urokliwej okolicy Zielonki, zaledwie kilkanaście minut jazdy od stolicy, przy ulicy Baśniowej. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ząbki +2 km

5 500 zł63 m² 87,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- for english please scroll below - W pełni umeblowane / zmiany do uzgodnienia - bdb standard - dwustronne - Z klimatyzacją - 1 miejsce garażowe / drugie płatne dodatkowo 300 pln -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ząbki +8 km

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, słoneczne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Wareckiej w kamiennicy. Nieruchomość znajduje się w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ząbki +8 km

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji mieszkanie po generalnym remoncie Mieszkanie zlokalizowane na bliskim Mokotowie, przy ulicy Dolnej. Przyjemna, zielona okolica. W pobliżu Park Morskie Oko oraz Park.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ząbki +8 km

4 000 zł69 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3- pokojowe w doskonałej lokalizacji przy Metrze Wilanowska. Wraz z mieszkaniem garaż wliczony w czynsz najmu. Mieszkanie wygodne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ząbki +8 km

3 800 zł72 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie zlokalizowane w odnowionej kamienicy na Starym Żoliborzu przy ul. Słowackiego tuż obok stacji Metra Pl. Wilsona. Trzy pokoje, w tym kuchnia otwarta na salon , osobno dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ząbki +8 km

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na Zielonym Targówku ul. Turmoncka 15 A Są mieszkania, do których wchodzi się i od razu czuje spokój. Świeżo odmalowane ściany,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ząbki +8 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Ząbki,mazowieckie

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w Ząbkach, w nowoczesnym budynku. Lokal idealny dla singla, pary lub osób pracujących, które cenią wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

3 360 zł54 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu 3-pokojowego mieszkanie z dwoma balkonami i garażem Ząbki, ul. Powstańców 36D Powierzchnia 54,4 m Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skorupki

Ząbki,mazowieckie

2 550 zł35 m² 73,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka typu studio o powierzchni 34,7 m , położona w Ząbkach przy ul. Skorupki, na 3. (ostatnim) piętrze w kameralnym budynku. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skrajna

Ząbki,mazowieckie

2 700 zł74 m² 36,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy- ul.Skrajna 32 w Ząbkach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Piłsudskiego

Ząbki,mazowieckie

2 200 zł23 m² 95,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia komfortowa kawalerka, świeżo wykończona w wysokim standardzie, gotowa do zamieszkania od zaraz. * włoska zabudowa kuchenna * nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piłsudskiego

Ząbki,mazowieckie

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia elegancka, komfortowa kawalerka wszystko nowe, wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania od zaraz. - włoskie meble kuchenne +.