dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Ząbki - Oferty sprzedaży i najmu

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ząbki

Ząbki,mazowieckie

570 000 zł59 m² 9 656,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 59,3 m2 położone w Ząbkach. Główne zalety mieszkania: - mieszkanie znajduje się na spokojnym strzeżonym osiedlu. - posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miła

Ząbki,mazowieckie

698 000 zł65 m² 10 722 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania o wysokim standardzie wykończenia: na sprzedaż oferujemy luksusowe mieszkanie o powierzchni 65,1m2, położone w doskonałej lokalizacji. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

671 000 zł61 m² 10 994,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Witam! Przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,03 m2 znajdujące się w trzy piętrowym bloku z 2015 r. mieszczącym się przy ul. Powstańców w Ząbkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie przy ul. Andersena 30 o powierzchni 50,35 m2. Mieszkanie składa się z salonu w którym jest duża kanapa i stolik kawowy. Aneks kuchenny zawiera lodówkę, płytę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

793 500 zł69 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Duże i przytulne mieszkanie w przywarszawskich Ząbkach. Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Chcesz być blisko miasta, ale równocześnie zapewnić sobie ciszę i spokój?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

629 000 zł65 m² 9 676,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie Ząbki | Ząbki Ulica Zieleniecka | Trzy Pokoje | Sprzedaż Mieszkania | Kolejka | Trzypokojowe, przestronne i słoneczne mieszkanie dwupoziomowe, położone na czwartym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ząbki

Ząbki,mazowieckie

675 000 zł73 m² 9 247 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne rodzinne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w zamkniętym osiedlu w rejonie ul. Powstańców oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

675 000 zł74 m² 9 122 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 74 m przy ul. Powstańców w Ząbkach. Mieszkanie: - i piętro bloku mieszkalnego z windą, - salon ok. 19m2 - kuchnia z oknem ok. 6.6m2 - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

380 000 zł62 m² 6 110,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Prezentuję Państwu bezczynszowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m. Jasne ,przestronne, rozkładowe mieszczące się na parterze w małym kameralnym bloku. We wszystkich oknach rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

810 000 zł80 m² 10 125 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przepiękne, rodzinne mieszkanie do lekkiego odświeżenia usytuowane w najlepszym miejscu jakie można sobie wymarzyć w Ząbkach. Ogromy balkon, na którym można zaaranżować mini ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

665 000 zł60 m² 11 096 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 59,93 m znajdujące się przy ul. Szwoleżerów 68C w Ząbkach. Nieruchomość położona jest na I piętrze bloku mieszkalnego z windą wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

713 000 zł70 m² 10 229,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69,70 m ,5 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 2000 roku-Ząbki, ul. Powstańców. Osiedle zamknięte. Dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Ząbki,mazowieckie

415 000 zł51 m² 8 137,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnego, spokojnego mieszkania to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na parterze w Ząbkach ,dobry dojazd do centrum Warszawy (ok. 30 min). Niedaleko dworzec pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Ząbki,mazowieckie

549 005 zł58 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam w ofercie do sprzedaży 30 mieszkań oraz lokale usługowe na parterze w Ząbkach przy dobrze skomunikowanej ulicy. W ogłoszeniu podana jest orientacyjna lokalizacja. Jeśli poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

639 000 zł57 m² 11 212,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

639 000 zł I mieszkanie 3 pokoje I 57 m2 I ząbki Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe urządzone mieszkanie na parterze o powierzchni 57 m2 na osiedlu wybudowanym w 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

649 000 zł71 m² 9 102,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu z ochroną przy ul. Powstańców w Ząbkach Mieszkanie dwupoziomowe znajdujące się na 3 i 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ząbki

Ząbki,mazowieckie

675 000 zł73 m² 9 247 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

570 000 zł59 m² 9 656,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do wprowadzenia od zaraz - Ząbki ul. Powstańców Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie w Ząbkach przy ulicy Powstańców. Szybki dojazd do Warszawy to niezaprzeczalny atut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Ząbki,mazowieckie

785 000 zł68 m² 11 527,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament w Ząbkach o powierzchni 69 m przy ulicy Różanej odchodzącej od Powstańców. Nieruchomość złożona z: korytarz 9 m.kw garderoba 3,85 m.kw aneks kuchenny 10 m.kw salon 16,53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Calineczki

Ząbki,mazowieckie

749 500 zł72 m² 10 409,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 - pokojowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na cichym i spokojnym osiedlu przy ulicy Calineczki. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

620 000 zł55 m² 11 272,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 w Ząbkach, usytuowane na czwartym piętrze w 5-piętrowym budynku. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

675 000 zł74 m² 9 122 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 74 m przy ul. Powstańców w Ząbkach. Mieszkanie: - i piętro bloku mieszkalnego z windą, - salon o pow. 19.1m2 - kuchnia z oknem 6.61m2 - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Stefana Batorego

Ząbki,mazowieckie

550 000 zł65 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam lub zamienię na mieszkanie w Warszawie. Mieszkanie na drugim piętrze domu jednorodzinnego z osobnym wejściem. Garaż połączony z dwoma pomieszczeniami gospodarczymi (w jednym jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wronia

Ząbki,mazowieckie

1 550 000 zł136 m² 11 398,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe ogłoszenie sprzedaży urokliwej nieruchomości o powierzchni 136 m w segmentowym, wolnostojącym budynku bezczynszowym. Znajdź swoje wymarzone miejsce do życia na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świerkowa

Ząbki,mazowieckie

684 000 zł82 m² 8 371,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Świerkowej. Lokal znajduje się w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu lasu. Kameralne, zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

450 000 zł56 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ładne rozkładowe mieszkanie z 2 oddzielnymi sypialniami .Pokój dzienny z aneksem kuchennym i z wyjściem na ładny balkon .Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

570 000 zł59 m² 9 661 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne jasne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w zamkniętym osiedlu w Ząbkach w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skrajna

Ząbki,mazowieckie

552 801 zł54 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

> kupujący zwolniony z kosztów obsługi biura < na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53,91 m2; usytuowane na II piętrze pięciopiętrowego budynku zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

599 000 zł65 m² 9 215 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja! Trzypokojowe, przestronne,słoneczne mieszkanie dwupoziomowe, położone na czwartym piętrze budynku z 2000 roku. Znajduje się w cichej i zielonej części Ząbek z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

570 000 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne 3 - pokojowe mieszkanie w podwarszawskich Ząbkach w zielonej okolicy (rezerwat Mosty Kalińskie) na zamkniętym, chronionym osiedlu. W skład lokalu wchodzi: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

530 000 zł54 m² 9 815 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na strzeżonym osiedlu w Ząbkach przy ul. Powstańców. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - ok 21 m2 (+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wronia

Ząbki,mazowieckie

720 000 zł61 m² 11 803 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż parterowy lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej o pow. 61,24m znajdujący się przy ul. Wroniej w Ząbkach. Nieruchomość położona jest na małym kameralnym i dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

679 000 zł78 m² 8 705,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w podwarszawskich Ząbkach. *** istnieje możliwość pozostawienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

679 000 zł79 m² 8 594,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

501 000 zł52 m² 9 638,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się okolicy, a dokładniej w Rembertowie na pograniczu z podwarszawskimi Ząbkami! Inwestycja jest doskonale skomunikowana z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

619 839 zł63 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

749 000 zł83 m² 9 052,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie w centrum Ząbek z bliskim dostępem terenów rekreacyjnych i lasu. W skład wchodzą: salon 25mkw, dwa duże i ustawne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

569 000 zł57 m² 9 982,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Widne, 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni ok 6,5m2. Wysoki parter. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2021 r. Na ścianie w salonie oraz w kuchni nad płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

495 000 zł54 m² 9 167 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja Mieszkanie składa się z: -Salonu z kuchnią - ok28 m2 -łazienki - 4 m2 -balkon 6 m2 -sypialnia - 10 m2 -sypialnia - 10 m2 *wszystkie metraże pomieszczeń przybliżone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerkowa

Ząbki,mazowieckie

3 950 zł100 m² 39,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajmu niezwykle przestronne, i oryginalne mieszkanie. Na dwóch poziomach mieszczą się: salon z otwartą kuchnią, oddzielna sypialnia, duża łazienka i pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

549 000 zł57 m² 9 631,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży od zaraz 3 pokoje o metrażu 57m2 z ogrodem w Ząbkach przy ul. Powstańców na osiedlu Neptun z 2015. Mieszkanie wyremontowane, wykończone w dobrym standardzie,.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij