dowolna

Kawalerki Ząbki - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piłsudskiego

Ząbki,mazowieckie

525 000 zł34 m² 15 486,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty tel. Przestronna kawalerka o powierzchni 33,90 m2 z balkonem na osiedlu w Ząbkach. Gotowa pod wynajem. Cicha okolica. Możliwość przerobienia na 2-pokoje. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

420 000 zł34 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko Ząbki / Duża Kawalerka / 34 m2 / Blok z 2010r /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

499 000 zł29 m² 17 206,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kawalerka z dużym balkonem w Ząbkach Dzień dobry, sprzedam świetną kawalerkę zlokalizowaną w Ząbkach. Kawalerka składa się z salonu z aneksem kuchennym (piekarnik, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 33 m znajdujące się na III piętrze bloku przy ul. Wiosennej 2 w Ząbkach. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Graniczna

Ząbki,mazowieckie

1 115 000 zł98 m² 11 423 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu mieszkania w dogodnej lokalizacji Warszawa Ząbki blisko metra. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

2 000 zł35 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe duże przy stacji pkp Ząbki. Polecam te wyjątkowe mieszkanie przy ul. Wiosennej. Obok bazarek, sklep Biedronka a co najwygodniejsze stacja pkp ząbki -5 min do Stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

2 300 zł29 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 29 m położone na IV piętrze w bloku z windą przy ul. Andersena 43 w Ząbkach. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

399 000 zł26 m² 15 573,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka 25,62m2 Warszawa | Rembertów idealne na start albo inwestycję możliwość obejrzenia takiego samego lokalu W budynku Z poprzedniego etapu! Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Ząbki

Ząbki,mazowieckie

390 000 zł26 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Kawalerka W dobrej lokalizacji Do sprzedania 26m2, a po podłodze 30m2 kawalerka ze skosami. Mieszkanie przytulne, bardzo funkcjonalne mimo swojego rozmiaru. Rozkład mieszkania: - otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

185 000 zł25 m² 7 257,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

*Wyłącznie u nas* Szukasz taniego mieszkania pod Warszawą? Nie mogłeś trafić lepiej! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Ząbki, 16 minut autobusem do Metra Kondratowicza, 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

185 000 zł63 m² 2 936,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Ząbki,mazowieckie

550 000 zł26 m² 21 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 26 m2 z 23 m2 ogródkiem wykonane w wysokim standardzie przy Ul. Jana Pawła II w Ząbkach Lokalizacja: -Sklep spożywczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

185 000 zł63 m² 2 936,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Ząbki,mazowieckie

749 000 zł54 m² 13 786,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,33 m2 zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Malczewskiego. Całość mieści się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2007 roku. Zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Ząbki,mazowieckie

399 000 zł29 m² 13 758,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Pragnę zaprezentować jasną kawalerkę o powierzchni 29 m , idealną dla singli, par lub inwestorów poszukujących nieruchomości do remontu. Mieszkanie znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

365 000 zł34 m² 10 735,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34m2 Lokalizacja: ząbki, powstańców Cena: 365 000zł Opis: na sprzedaż oferujemy komfortową kawalerkę o powierzchni 34 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

530 000 zł48 m² 11 041,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Uwaga! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnej dwupokojowej kawalerki w Ząbkach przy ulicy Szwoleżerów. Mieszkanie składa się z sypialni oraz salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

192 000 zł27 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

*Wyłącznie u nas* Szukasz tanich mieszkań pod Warszawą? Zależy Ci na swoim kawałku ogródka? Nie mogłeś trafić lepiej! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Ząbki, 16 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

135 000 zł20 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz tanich mieszkań pod Warszawą? Zależy Ci na swoim kawałku ogródka? Nie mogłeś trafić lepiej! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Ząbki, 16 minut autobusem do Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Ząbki,mazowieckie

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 32m, na osiedlu Bajkowe. Składa się z przedpokoju, kuchni, pokoju i łazienki. Umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Opłata m-czna 2100 zl + opłaty licznikowe (energia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

455 000 zł37 m² 12 297,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnego, spokojnego mieszkania to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym bloku na osiedlu przy ulicy Powstańców w Ząbkach ,dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

450 000 zł35 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie zlokalizowane w najlepszej lokalizacji - przy ul. Powstańców 33 w Ząbkach. Mieszkanie składa się z: - pokoju z wyjściem na duży, narożny balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Ząbki,mazowieckie

325 000 zł30 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnego, spokojnego mieszkania to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym domu wielorodzinny, w Ząbkach ,dobry dojazd do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

450 000 zł32 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnego, spokojnego mieszkania to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku w Ząbkach ,dobry dojazd do centrum Warszawy (ok. 30 min).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Ząbki,mazowieckie

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 32 m znajdujące się w domu jednorodzinnym przy ul. Górnośląskiej w Ząbkach. Mieszkanie znajduje się na parterze i składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Poniatowskiego

Ząbki,mazowieckie

335 000 zł28 m² 11 964,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

*umowa na wyłączność* Do sprzedania kawalerka położona w Ząbkach przy ulicy Poniatowskiego 12. Doskonała lokalizacja, ok 10 km do centrum Warszawy , w pobliżu zalew Bardowskiego i inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 250 zł28 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie typu studio w Ząbkach przy ul. Powstańców 64. Nowoczesne osiedle, z ochroną, teren zamknięty, zadbane klatki schodowe, bez windy. Obok bloku przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

355 000 zł38 m² 9 342,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnego, spokojnego mieszkania to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym bloku w Ząbkach na ulicy Powstańców ,dobry dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Skrajna

Ząbki,mazowieckie

2 300 zł26 m² 87,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia studio o powierzchni 26,2m2, piętro 3/4 z windą w apartamentowcu z 2021 roku przy ul. Skrajnej, ząbki. Mieszkanie nowe, właśnie wykończone, czeka na pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kościelna

Ząbki,mazowieckie

285 456 zł25 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mam w ofercie do sprzedaży 30 mieszkań oraz lokale usługowe na parterze w Ząbkach przy dobrze skomunikowanej ulicy. Jeśli poszukujesz nowego, wygodnego mieszkania dla siebie lub rodziny to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orla

Ząbki,mazowieckie

325 000 zł33 m² 9 969 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 32,60m znajdujące się przy ul. Orlej w Ząbkach. Nieruchomość położona jest na III piętrze bloku mieszkalnego i składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

350 000 zł37 m² 9 381 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o pow. 37,31m znajdujące się przy ul. Powstańców 27 w Ząbkach. Kawalerka z ekspozycją okien na zachodnią stronę świata posiada następujący rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skrajna

Ząbki,mazowieckie

590 000 zł84 m² 6 990,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zamieszkaj w Ząbkach, z dobrym dojazdem! Na sprzedaż dwupoziomowy apartament (3. i 4. piętro) podzielony na dwa niezależne mieszkania: jedno w formie kawalerki i drugie, 2.