dowolna

Mieszkania z prawem własności Ząbki - Lista ofert

118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

118 ogłoszeń

749 000 zł51 m² 14 686,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Christiana Andersena budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Drewnicka

Ząbki,mazowieckie

599 000 zł46 m² 13 021,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Drewnickiej budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z: - 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł72 m² 10 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

3-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Powstańców budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 72m2. Mieszkanie posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł74 m² 10 811 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 74 m?, położone na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną. Idealna propozycja dla osób, które cenią wysoki standard życia, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

899 000 zł80,29 m² 11 196,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas - nowa kameralna inwestycja blisko stacji pkp! Rolety zewnętrze i ogrzewanie podłogowe w standardzie! Ząbki, ul. Piłsudskiego, mieszkanie dwupoziomowe, 4 pokoje, 80,29 m2, 2.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł49,90 m² 13 426,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2012 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł42 m² 10 714 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 36,50 m2 (pow. całkowita ok 42 m2), położone na 6 piętrze z 6 (winda dojeżdża do 5 piętra),.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł59,05 m² 13 209,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. ks. Ignacego Skorupki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2013 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł53,50 m² 12 616,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Ząbki 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 położone na parterze., w budynku z 2006 roku. Lokal składa się z trzech osobnych pokoi oraz oddzielnej kuchni. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł56,06 m² 10 970,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Parametry Na powierzchnię 56,06 składa się: - sypialnia z wyposażoną garderobą - funkcjonalny przedpokój z szafą w zabudowie - łazienka z wanną, wc i pralką - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ząbki,mazowieckie

460 000 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | 40 m | Ząbki, ul. Powstańców 62a | parter | miejsce parkingowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 875 zł41,12 m² 13 421,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja idealna dla osób ceniących komfort i wygodę. Przemyślane układy mieszkań, wysoki standard wykończenia i wszystko, czego potrzebujesz, tuż obok - sklepy, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł36 m² 12 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 36 m | Ząbki, ul. Powstańców 15 | 3 piętro | miejsce parkingowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Ząbki,mazowieckie

785 000 zł62,70 m² 12 519,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży mieszkań Osiedle Piłsudskiego 116, ząbki Nowa inwestycja przy ul. Piłsudskiego 116 w Ząbkach to kameralne osiedle składające się z 18 wygodnych lokali. Budynki powstają.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł44,50 m² 12 359,55 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach z miejscem postojowym naziemnym - lokal z potencjałem aranżacyjnym Alpha Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł66 m² 8 560,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2003 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ząbki,mazowieckie

365 000 zł26,37 m² 13 841,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 26,37 m? 2 pokoje - Ząbki oferta dostępna tylko W indepro nieruchości Mieszkanie 26,37 m2 w Ząbkach 2 pokoje - miejsce postojowe w cenie Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł49,23 m² 11 172,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Są mieszkania, które od razu dają poczucie, że można tu stworzyć coś wyjątkowego. Przestrzeń, którą urządzasz po swojemu, światło wpadające z dwóch stron i układ, który daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Ząbki,mazowieckie

719 000 zł57,36 m² 12 534,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe- po wszytskich odbiorach - możliwy zakup przez cudzoziemców- bardzo dobra lokalizacja kameralna inwestycja tylko 8 lokali dwa miejsca postojowe - W cenie ogródek dwie bramy wjazdowe wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł39 m² 13 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Ząbek przy ul. Zielenieckiej 13. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł56,25 m² 13 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,25 m z ogrodem około 50 m w Ząbkach! lokalizacja: mieszkanie położone jest na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł56,73 m² 11 017,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 56,73 m znajdujące się przy ul. Świerkowej w Ząbkach. Nieruchomość położona jest na II piętrze bloku mieszkalnego, a jej rozkład przedstawia się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ząbki,mazowieckie

660 000 zł56,24 m² 11 735,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach, przy ulicy Powstańców, osiedle Leśna Polana. Powierzchnia 56,24 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Przestronny salon (20,5 m2), oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł73,87 m² 10 545,55 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ząbki, ul. Powstańców - 73,81m2 | 3 pokoje | 2 miejsca parkingowe | komórka lokatorska do wejścia nowe budownictwo We speak English do wejścia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł52 m² 12 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Andersena budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 52m2.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł53,90 m² 11 669,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w centrum Ząbek, przy ul. Orlej 6, zaledwie 200 m od stacji pkp (dojazd do metra Wileńska ok. 7 min). Lokal o powierzchni 53,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł149,67 m² 10 656,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone w spokojnej części Ząbek, przy ul. Bocianiej, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej, co zapewnia komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

711 000 zł63,60 m² 11 179,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne i zadbane 3 pokojowe, mieszkanie zlokalizowane przy ul. Szwoleżerów w Ząbkach w niskim bloku bez windy na 2 piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł92 m² 8 370 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Nieruchomość dla licznej rodziny do własnej aranżacji! Rozkładowe narożne mieszkanie o powierzchni 92 m w Ząbkach! Osiedle zlokalizowane na pograniczu Ząbek i Marek, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł95,26 m² 11 536,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 95,24 m (ok. 105 m po podłodze), położone przy ul. Gajowej w Ząbkach, na 3. i 4. kondygnacji budynku.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł55,67 m² 12 035 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowe mieszkanie w Ząbkach! Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,67 m, położone na trzecim piętrze bloku z 2012 roku, oferuje przestronne wnętrza i nowoczesne udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł105 m² 8 562 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Dwupoziomowe mieszkanie w Ząbkach na zamkniętym, kameralnym osiedlu domków wielorodzinnych. W skład mieszkania wchodzi : duży, jasny salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł26,37 m² 14 031,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w odnowionym budynku, pkp Ząbki, stan deweloperski 370 000 zł 14 031 zł/m Powierzchnia: 26.37 m Liczba pokoi: 2 Ogrzewanie: elektryczne Piętro: parter/3 Czynsz: 100 zł Ząbki, PKP.

Szczegóły ogłoszenia

1 418 000 zł120 m² 11 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie z małym ogródkiem podwarszawskie Ząbki Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego mieszkania położonego w kameralnej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 219 zł73,54 m² 12 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł34 m² 12 911,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, starannie wykończone mieszkanie typu studio, położone w Ząbkach przy ul. Skrajnej 32. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze zadbanego budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł32 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*Wyłącznie u nas* Szukasz tanich mieszkań pod Warszawą? Zależy Ci na stanie deweloperskim? Nie mogłeś trafić lepiej! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Ząbki, 16 minut autobusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Ząbki,mazowieckie

525 000 zł39 m² 13 496,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2 poojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Konopnickiej - otowe do zamieszkania. Na sprzedaż unkcjonalne i nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 38,9m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 49,40 m , położone na 2. piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku z 2017 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Calineczki

Ząbki,mazowieckie

899 999 zł71 m² 12 719 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Są takie miejsca, które od pierwszego wejrzenia sprawiają, że zaczynasz układać w głowie scenariusz swojego życia. I są takie mieszkania, które robią dokładnie to samo tylko szybciej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł32 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij