dowolna

Mieszkania do wynajęcia Ząbki - Oferty wynajmu mieszkań

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słowackiego

Ząbki,mazowieckie

900 zł25 m² 36,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Fajna kawalerka w Ząbkach. Pokój z aneksem kuchennym. Kuchnia (meble ikea) ze wspólnym blatem,małą podblatową lodówką. Jest też miejsce na zmywarkę. Płyta elektryczna 4-palnikowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

2 300 zł65 m² 35,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym, chronionym osiedlu w Ząbkach przy ul. Zielenieckiej 11. Poziom I Salon z aneksem kuchennym (remont w roku 2016), łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

2 000 zł62 m² 33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jasne, ustawne 3-pokojowe mieszkanie w Ząbkach w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Osiedle jest zamknięte i ciche, a po drugiej stronie ulicy jest las. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

****** oferta na wyłączność ****** ******prezentujemy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 w Ząbkach przy ulicy M. Kopernika. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Ząbki,mazowieckie

1 100 zł33 m² 33,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio kawalerkę w Ząbkach. Mieszkanie nowoczesne, widne i świeżo odmalowane. Urządzone i wposażone w wysokim standardzie. Mieszkanie o powierzchni 33,3m: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 40 m2 z 2 pokojami na osiedlu zamkniętym z miejscem garażowym w cenie najmu! Lokum na osiedlu zamkniętym z wewnętrznym parkingiem oraz garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

1 700 zł40 m² 43 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 45m2 z balkonem oraz ogrodem zimowym 5m2. Mieszkanie znajduje się na 2-gim piętrze w bloku w Ząbkach. Mieszkanie jest częściowo umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różana

Ząbki,mazowieckie

1 900 zł51 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie 51 m2. Ząbki, różna róg Powstańców. 2 pokoje 14 m2 oraz 20 m2 z balkonem 8m2, oddzielna kuchnia 6m2, łazienka 4,5 m2, komórka 3,3 m2 na tym samym piętrze, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartamentowiec, czwarte piętro z windą. Osiedle strzeżone.Zamknięte. Dużo miejsc parkingowych. Plac Zabaw.Mieszkanie wykończone w dobrym standardzie. Dwa osobne ustawne pokoje. kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkowa

Ząbki,mazowieckie

1 300 zł40 m² 32,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z garażem lokal usytuowany na wysokim parterze do którego przynależy piwnica o powierzchni 7,3 m2. Na powierzchnie wchodzi kuchnia 4,2 m2 w formie aneksu, otwarta na duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwa pokoje z kuchnią, umeblowane. Powierzchnia 57m2. Mieszkanie przy ulicy Wiosennej 10 w Ząbkach. Blisko stacji pkp, pks, sklep Biedronka i bazarek. Nowe budownictwo, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Calineczki

Ząbki,mazowieckie

1 500 zł71 m² 21,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Lokal znajduje się w przepięknym rejonie w Zabkach. Rozmieszcza się na parterze wielopiętrowego domu w nowym (2015r.b) świetnym osiedle. Składa się z Trzech pokojów, 2 sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Calineczki

Ząbki,mazowieckie

1 600 zł72 m² 22,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Ząbki,mazowieckie

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 30 M2 do wynajęcia, bezpośrednio Do wynajęcia mieszkanie o pow. 30 m2, na zamkniętym osiedlu, pokój z kuchnią widną, łazienka z wc (wanna), mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

1 300 zł54 m² 24,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie bardzo słoneczne , kuchnia i przedpokój umeblowane , pokoje częściowo, w pokojach wykładzina dywanowa , w kuchni , przedpokoju i łazience płytki ,balkon bardzo ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 43m2. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową. Duży balkon. Mieszkanie umeblowane, wyposażone. Miejsce garażowe pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Ząbki,mazowieckie

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia w Ząbkach ul. gen. Sikorskiego oś. Bajkowe. Mieszkanie składa się z pokoju, oddzielnej widnej kuchni, łazienki, przedpokoju. Do mieszkania należy bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

1 800 zł74 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam urocze mieszkanie do wynajęcia o pow.74m2(salon z aneksem kuchennym,dwa pokoje,łazienka z osobna toaletą,balkon)Mieszkanie w pełni umeblowane położone na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ząbki

Ząbki,mazowieckie

2 600 zł95 m² 27,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękne mieszkanie/apartament na zamkniętym osiedlu (bajkowe)w Ząbkach. Mieszkanie składa się z dużego salonu, oddzielnej kuchni i dwóch sypialni. Do tego dwie łazienki, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ząbki

Ząbki,mazowieckie

2 200 zł95 m² 23,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie na zamkniętym osiedlu (bajkowe)w Ząbkach. Mieszkanie składa się z dużego salonu, oddzielnej kuchni 3 sypialni oraz dwóch łazienek Cena 2200 plus opłaty Informacje zawarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 550 zł40 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanko przytulne i ciche, spokojna okolica, dobry dojazd do Centrum Warszawy, osiedle z monitoringiem, teren zamknięty i strzeżony, w podziemiach parking (za dodatkową opłatą)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Ząbki,mazowieckie

2 500 zł90 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam dwupoziomowe,urocze mieszkanie do wynajęcia o pow.90m2(salon z otwartą kuchnia wyposażona w sprzęt AGD,dwa pokoje,przedpokój,dwie łazienki,balkon)Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

1 750 zł73 m² 23,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia śliczne trójstronne mieszkanie z miejscem garażowym i bardzo praktycznym pomieszczeniem gospodarczym na półpiętrze (2,55mkw). Blok oddany w 2008r, słoneczne osiedle II 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie, wysoki parter ( jak pierwsze piętro) nowocześnie urządzone - odnowione na fajnym zamkniętym osiedlu zaraz pod lasem. Mieszkanie kompletnie wyposażone: zmywarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Ząbki,mazowieckie

1 400 zł46 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, ciepłe i słoneczne. Duży balkon z widokiem na domki jednorodzinne i las. Kuchnia w zabudowie (piekarnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, płyta.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sikorskiego

Ząbki,mazowieckie

2 000 zł86 m² 23,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do Wynajęcia 5 pokojowe mieszkanie przy ul. Sikorskiego w podwarszawskich Ząbkach, świetnym połączeniem kolejowym z Warszawą ok. 700 m do stacji kolejowej a następnie kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ząbki

Ząbki,łódzkie

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zlokalizowane jest w Ząbkach przy ul. Powstańców. Mieszkanie znajduje się na piętrze 2 w pełni nowe. Składa się z : salon + aneks kuchenny 28 m2, sypialnia 15m2, łazienka 5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz Ząbki

Ząbki,mazowieckie

700 zł18 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę pokoje 18m2 po 700 pln/miesiąc , w Ząbkach,tj blisko ul Radzymińskiej,blisko M1.Bardzo dobry dojazd do Warszawy.Pokoje w pełni umeblowane,łazienka i kuchnia.Na dole sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Ząbki,mazowieckie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 50 m2 znajdujące się na 2 piętrze w domu wielorodzinnym. Jest to kuchnia, dwa pokoje (sypialnia 13m2, pokój dzienny 19m2+balkon) , łazienka oraz przestronny przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Ząbki,mazowieckie

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam mam do wynajęcia kawalerkę W cichej okolicy Z dala od gąszczu bloków.MIESZKANIE IDEALNE DLA PARY LUB JEDNEJ OSOBY,KTÓRE PO PRACY SZUKAJĄ ODPOCZYNKU W CISZY.SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orla

Ząbki,mazowieckie

1 400 zł62 m² 22,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 62 m, drugie piętro, nowe wykończone na wysoki standard, ogromny salon z wydzieloną jadalnią i aneksem kuchennym z wyjściem na duży zabudowany balkon, sypialnia z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 650 zł70 m² 23,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie połozone w 6-rodzinnym budynku na ul. Powstańców w Ząbkach. Mieszkanie składa się z dużej kuchni połączonej z jadalnią i salonem, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Reymonta

Ząbki,mazowieckie

2 000 zł82 m² 24,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie własnościowe w Ząbkach. Rok budowy 2003. Doskonała lokalizacja: 13 km od Centrum Warszawy;; 500 m do Centrum handlowe: min. Kaufland, biedronka, rossman,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul.Powstańców na osiedlu strzeżonym. Mieszkanie w pełni umeblowane z miejscem parkingowym. Cena 1400zł +media. Osoba odpowiedzialna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 100 zł54 m² 20,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o wysokim standardzie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi -jeden może być jako sypialnia z dużą szafą bądź dziecinny oraz oddzielną kompletnie wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone na nowym zamkniętym osiedlu przy ul. Powstańców w Ząbkach. Dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienka, całość 35m2. Pełne wyposażenie: - lodówka, kuchnia elektryczna, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzika

Ząbki,mazowieckie

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o pow. 43 m2 na metraż składa się: pokój z aneksem kuchennym około 20 m2, sypialnia około 10 m2, duży przedpokój, łazienka z prysznicem i w c. Mieszkanie odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu zamkniętym. Miejsce parkingowe, plac zabaw, cicha okolica, w pobliżu przystanek autobusowy, sklepy, szkoła, przedszkole, las. Umeblowane, słoneczne, wyposażony aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Ząbki,mazowieckie

1 250 zł38 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane.W pobliżu poczta,bank,przychodnia,apteka,nowo wybudowany basen.Do ceny mieszkania należy doliczyć opłatę licznikową za prąd.Polecam osobom,które po ciężkiej pracy.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij