dowolna

Mieszkania z aneksem Ząbki - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

87 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

87 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

365 000 zł40 m² 9 079,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ogłoszenie prywatne - brak dodatkowych kosztów agencji / prowizji! Zapraszam do obejrzenia i zakupu mieszkania na osiedlu Powstańców 62 w Ząbkach. Mieszkanie zlokalizowane jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skrajna

Ząbki,mazowieckie

725 400 zł78 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalny układ pomieszczeń, 3 pokoje z możliwością wyodrębnienia 4 umeblowane i gotowe do zamieszkania Dobra lokalizacja w spokojnej i zielonej części Ząbek bezpośrednio na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ząbki,mazowieckie

634 999 zł58 m² 10 948 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Poszukujesz mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowanego z centrum Warszawy ? Szukasz mieszkania wykończonego, dzięki któremu możesz skupić się na rzeczach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

2 700 zł58 m² 47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 58 m znajdujące się w bloku mieszkalnym przy ul. Powstańców 43b w Ząbkach. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

599 000 zł66 m² 9 021,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Bardzo funkcjonalne i nowocześnie urządzone 3 pokojowe mieszkanie w centrum Ząbek - ul.Wiosenna. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni oraz dużego salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

632 000 zł55 m² 11 463,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo, prezentuję mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone w Ząbkach. Na powierzchni ponad 55 m2 (kw: 55,13) urządzono słoneczny salon z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

375 000 zł34 m² 11 094,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o powierzchni 33,8 m2 usytuowane na parterze w niskim budynku zlokalizowane w podwarszawskich Ząbkach. Mieszkanie składa się z niewielkiej sypialni, salonu, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

669 000 zł67 m² 9 925,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania dla siebie lub pod wynajem w nowym budownictwie w Ząbkach? Mamy dla Ciebie 3 pokoje z ogromnym tarasem, 2 łazienkami i i 2 miejscami w garażu podziemnym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

589 000 zł52 m² 11 326,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 52 m2 zlokalizowane przy ulicy Wiosennej w Ząbkach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku czteropiętrowym z 2010 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

540 000 zł60 m² 9 009,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok.60m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Ząbkach, ul. Szwoleżerów. Osiedle zadbane, zamknięte. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

670 000 zł67 m² 9 940,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

489 000 zł60 m² 8 158,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

639 000 zł56 m² 11 390,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, w nowym bloku, z komórką lokatorską, w cichej okolicy Ząbek przy ul. Szwoleżerów 68e. Wysoki standard, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

375 000 zł34 m² 11 094,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 52 m znajdujące się na III piętrze bloku przy ul. Powstańców 33 w Ząbkach. Mieszkanie składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

695 000 zł67 m² 10 311,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania dla siebie lub pod wynajem w nowym budownictwie w Ząbkach? Mamy dla Ciebie 3 pokoje z ogromnym tarasem i 2 miejscami w garażu podziemnym przy ul. Christiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

350 000 zł28 m² 12 517,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o powierzchni 27,96 m 2 usytuowane na 4 piętrze w budynku z windą zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Wiosennej. Osiedle zamknięte, monitorowane i chronione przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

539 000 zł50 m² 10 715,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferuję do sprzedaży elegancko wykończone mieszkanie 3 pokojowe w Ząbkach k/ Warszawy ul. Powstańców. Budynek z 2018r. z windą, bardzo zadbany. Ciche, spokojne osiedle. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

455 000 zł55 m² 8 295,35 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne i funkcjonalne -słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54,85m2 zlokalizowane w Ząbkach. Mieszkanie usytuowane na parterze. Na powierzchnię mieszkania składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Ząbki,mazowieckie

570 000 zł64 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne, ciche, dwupoziomowe mieszkanie idealne dla singla lub pary. Mieszkanie znajduje się w Ząbkach przy ulicy Piłsudskiego (vis a vis Praskiej Giełdy Spożywczej) na piątej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Ząbki,mazowieckie

665 000 zł69 m² 9 637,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok69 m ,3 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2011 roku-Ząbki, ul. Józefa Piłsudskiego Taras, piwnica, garaż, aneks kuchenny Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

560 000 zł50 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokojowe mieszkanie, dobrze wykończone, wraz z całym wyposażeniem, gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie słoneczne, okna od strony wschodniej i zachodniej. Balkon od zachodu (4 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Ząbki,mazowieckie

630 000 zł86 m² 7 325,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 86m2, usytuowane na parterze w niskim budynku zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Kościuszki. Osiedle kameralne i zadbane. Całe osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ząbki,mazowieckie

620 000 zł120 m² 5 145,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

! duży ogródek do własnej aranżacji, wysoki standard wykończeń. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzika

Ząbki,mazowieckie

398 000 zł44 m² 9 047,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m ,1 piętro w 3-piętrowym bloku z 2009 roku-Ząbki, ul. Dzika. Balkon 5m2. Zewnętrzne miejsce parkingowe. Dobrze rozplanowane mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Ząbki,mazowieckie

768 000 zł81 m² 9 516,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo zapraszam do obejrzenia pięknego i wyjątkowego nowego mieszkania w Ząbkach. Czteropiętrowy budynek z 2020r znajduje się na ogrodzonym małym osiedlu przy ul. Miłej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ząbki,mazowieckie

550 000 zł67 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Pragnę Państwu przedstawić trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 zlokalizowane w podwarszawskich Ząbkach. Znajduje się na pierwszym piętrze niskiego (cztery piętra) bloku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szanowni Państwo, prezentuję niezwykle komfortowe mieszkanie, położone w Ząbkach. Na powierzchni blisko 46 m2 (kw: 45,70) urządzono przestronny salon z aneksem kuchennym, obszerną sypialnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Różana

Ząbki,mazowieckie

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

I speak Ukrainian, russian and Polish languages. Do wynajęcia piękne dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Różanej 19 w Ząbkach. Mieszkanie jest wykończone w gustownym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

2 400 zł57 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 57 m znajdujące się na parterze przy ul. Powstańców 62a w Ząbkach. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzika

Ząbki,mazowieckie

385 000 zł44 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w Ząbkach Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 mkw składające się z: salonu z aneksem kuchennym (wyjście na balkon ekspozycja zachód) sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

540 000 zł57 m² 9 512,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne, zadbane i słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56,77m2, usytuowane na 1 piętrze w budynku z windą zlokalizowane w Ząbkach na zamkniętym osiedlu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Reymonta

Ząbki,mazowieckie

254 000 zł31 m² 8 193,55 zł/m²

 

Piętro:suterena/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie w Ząbkach, przy ul. Reymonta 29c. Kameralne, ogrodzone osiedle 4 bloków z lat 2000. Nowa elewacja budynku, bardzo dobrze zadbane części wspólne. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

700 000 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m , 4 piętro w 4-piętrowym budynku z windą z 2011 roku- ząbki, ul. Mikołaja Kopernika. Na powierzchnię mieszkania składa sie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drewnicka

Ząbki,mazowieckie

4 500 zł138 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem 2-piętrowe mieszkanie w podwarszawskich Ząbkach. Lokal ma 138 mkw. i mieści się przy ul. Drewnickiej na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowa

Ząbki,mazowieckie

2 500 zł43 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 43 m znajdujące się w nowo wybudowanym budynku w zabudowie szeregowej przy ul. Gajowej w Ząbkach. Mieszkanie składa się z sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

639 000 zł81 m² 7 869,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Podstawowe informacje: 7869 zł/m2 - doskonała cena Ząbki , ul. Powstańców, 2 poziomowe mieszkanie o pow. 81.20m2 , 4 pokoje , 2 Łazienki - jedna z wanna a druga z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

459 000 zł56 m² 8 270,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe (55,49m2) z jasną kuchnią i balkonem. Idealna lokalizacja! Lokal składa się z: przedpokój (9,58m2) Salon (18,38m2) Kuchnia (8,63m2) Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Ząbki,mazowieckie

756 000 zł94 m² 8 042,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Dopiero rozpoczęta inwestycja sprawdzonego dewelopera. Jej największe zalety: - kameralna inwestycja składająca się tylko z 6 segmentów/apartamentów, - spokojna i bezpieczna okolica, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Ząbki,mazowieckie

880 000 zł101 m² 8 712,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ząbki,mazowieckie

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jeżeli marzysz o własnych czterech kątach z ogrodem , w którym wypoczniesz i zregenerujesz siły pod Warszawą-zapoznaj się z Naszą ofertą i umów na dzień pokazowy.