dowolna

Mieszkania z aneksem Ząbki - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

87 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

87 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrajna

Ząbki,mazowieckie

900 zł78 m² 11,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukuje dziewczyny, lub pary jako współlokatorów do duzego mieszkania 78 m2, 2 sypialnie, salon z jadalnią, kuchnia z aneksem kuchennym , komfortowo urządzone, dostępne po 24 stycznia.Koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

280 000 zł40 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie rok po generalnym remoncie. Mieszkanie jest urzadzone w stylu szwedzkim - jasne meble, kolorowe kontrastujace dodatki. Pokoje, kuchnia i lazienka wyposazone sa w ciekawy system.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

250 000 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchenym i loggia 8m, na drugim piętrze z windą. Na osiedlu strzeżonym z miejscem postojowym przed budynkiem. Mieszkanie w b.dobrzm stanie, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orla

Ząbki,mazowieckie

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ladne mieszkanie z aneksem kuchennym w zamknietym osiedlu w bloku 6-ciorodzinnym z parkingiam na dwa samochody,calodobowy monitoring, alarm,duzy balkon, mieszkanie jest wykonczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na zamkniętym, wyposażonym w monitoring osiedlu w pobliżu lasu. Na terenie osiedla 3 boiska, dwa place zabaw i grill. W pobliżu przedszkola, szkoła, sklepy, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Ząbki,mazowieckie

469 000 zł68 m² 6 897,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe 68 m2 w Ząbkach blisko stacji kolejowej na nowym, zamkniętym osiedlu, na 4 piętrze w nowym budynku z windą i garażem podziemnym. Salon z widnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Ząbki,mazowieckie

1 000 zł42 m² 23,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowane w całości mieszkanie na os.Bajkowym w Ząbkach dwa pokoje z kuchnią i łazienką pralka lodówka 42m2 najchętniej na dłużej 3-cie piętro z windą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cicha okolica.200m do lasu.W mieszkaniu znajdują się wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

349 000 zł57 m² 6 122,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 57 m na ul.Gen.Stanisława Maczka w Ząbkach( 2 km od Warszawy, 10 minut od centrum).W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje(podłogi panele) ,kuchnia w aneksie z pieknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

353 000 zł57 m² 6 192,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne 35 metrowe mieszkanie z aneksem kuchennym, zadbane, umeblowane [kanapa inna niż na zdjęciu, ale także duża i wygodna] w ciekaqej okolicy, blisko las, szkoła, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 350 zł40 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia ładne 40 metrowe mieszkanie z w pełni wyposażoną kuchnią w zabudowie ( aneks). Odzielna toaleta i łazienka. Dwie duże zabudowane szafy. Mieszkanie odnowione,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drewnicka

Ząbki,mazowieckie

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie i cyklinowaniu parkietu. W pełni umeblowane, z alarmem, na osiedlu strzeżonym gotowe do zamieszkania od zaraz. Osiedle położone w zacisznym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

365 000 zł72 m² 5 069,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Śliczne, przytulne, jasne na chronionym osiedlu, dwupoziomowe, 4 pokojowe mieszkanie z miejscem garażowym, na osiedlu z 2001r, w sąsiedztwie lasu, w odległości 14 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piłsudskiego

Ząbki,mazowieckie

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie dwupoziomowe, drugie piętro na poddaszu (okna dachowe drewniane). Pierwszy poziom - salon z otwartą kuchnią oraz łazienka z prysznicem. Kuchnia jasna z wyspą w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 100 zł29 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

umeblowana kawalerka z aneksem kuchennym łazienką w cenie wszystkie opłaty miejsce parkingowe, 10 min pieszo do stacji pkp i 3 min pieszo do przystanku autobusowego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 100 zł28 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

umeblowana kawalerka w cenie mieszkania wszystkie opłaty pralka lodówka kuchnia łazienka i miejsce parkingowe 10 min pieszo do stacji pkp i 3 min do przystanku autobusowego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

247 000 zł43 m² 5 744,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

wykończone mieszkanie 2-pokojowe na strzeżonym osiedlu przy ulicy powstańców

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzika

Ząbki,mazowieckie

1 850 zł60 m² 30,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 60m2 (pokój+kuchnia 18m2, pokój 12m2, pokój 12m2, przedpokój 10m2, łazienka 8m2). Mieszkanie jest w nowym bloku-2008r. Osiedle strzeżone. Teren osiedla jest ogrodzony (dwie bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 450 zł45 m² 32,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwu pokojowe Z nowomodernistycznym wykonczeniem wnetrza!pod biuro lub mieszkanie.DO WYNAJECIA OD ZARAZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Ząbki,mazowieckie

1 300 zł41 m² 31,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W cenie czynsz. Dodatkowo opłaty licznikowe, woda, gaz ener. elektryczna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie dwupokojowe (40m2) + balkon, łazienka, aneks kuchenny otwarty na salon, łazienka, przedpokój z szafą wnękową. Dwie rozkładane sofy. Mieszkanie jest usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Skrajna

Ząbki,mazowieckie

1 000 zł118 m² 8,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Wynajmę w stanie deweloperskim dwupoziomowe mieszkanie w Ząbkach Dane podstawowe * Piętro 3/4 * Ilość poziomów jednopoziomowe * Stan mieszkania do wykończenia Dodatkowy opis ogłoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

360 000 zł46 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bezpośrednio. Mieszkanie 46m 2, słoneczne, ustawne 2 pokoje + kuchnia (kuchnia w zabudowie zmywarka, piekarnik, płyta gazowa) duży balkon 12m2, pomieszczenie gospodarcze - piwnica 6m2, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

329 000 zł46 m² 7 152,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie gotowe do wprowadzenia. W mieszkaniu pozostają meble wraz ze sprzętem agd. W pobliżu poczta, kościół, szkoła podstawowa, najnowocześniejsze przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym o pow.39,90m2, usytuowane na I piętrze. salon17,27 m2, sypialnia 9,32 m2, kuchnia 4,85 m2, łazienka 5,06 m2, przedpokój 3,40 m2 , loggia ok.7 m2.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tanio wynajmę nowe, atrakcyjne mieszkanie w Ząbkach przy ul. Kopernika na świeżo oddanym osiedlu. Powierzchnia 55m^2 ; 1 piętro/6; 2 pokoje + trzeci z aneksem kuchennym; balkon; garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

370 000 zł57 m² 6 491,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

53 m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby(oddzielne pomieszczenie), łazienki i balkonu. Kuchnia w zabudowie, meble z litego drewna oraz sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

285 000 zł40 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym na strzeżonym osiedlu w Ząbkach. Stan mieszkania oceniam na bardzo dobry nie wymagający żadnych nakładów pieniężnych. Czyste, zadbane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drewnicka

Ząbki,mazowieckie

1 000 zł41 m² 24,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaras dwu pokojowe umeblowane W miłej dzielnicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Słoneczne i widne. Dostępna platforma tv Cyfrowy Polsat. Miejsce postojowe na parkingu pod blokiem. Osiedle strzeżone znajdujące się koło lasu, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do centrum Warszawy 10 min, miła i spokojna okolica, duży plac zabaw dla dzieci. Blisko sklepy, fittness, szkoła, przedszkole. Komunikacja miejska, pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

362 000 zł54 m² 6 703,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Osiedle mieszkaniowe Leśny Zakątek składa się z trzech budynków mieszkalnych z garażem podziemnym (dodatkowa opłata 25 tys.)w Ząbkach przy ul. Powstańców. Każdy z 3 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Widne mieszkanie 2 pokojowe z oknami wychodzącymi na południe. Mieszkanie używane przez jednego (pierwszego) właściciela odświeżone rok temu. Metraż: duży pokój - 17,3 m2; mały pokój - 9,5m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

420 000 zł57 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:suterena/6

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane i wyposażone w podstawowy sprzęt.