dowolna

Mieszkania umeblowane Ząbki - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

585 000 zł55,41 m² 10 557,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł110,68 m² 12 016,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w sercu Ząbek wśród terenów zielonych na zamkniętym strzeżonym osiedlu. Dogodna lokalizacja idealna dla rodzin z dziećmi - osiedle zamknięte, strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56 m² 14 267,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie w Ząbkach przy ul. Ks. Skorupki, 3-pokojowe, super wykończone o wysokim standardzie o pow. 56 m2; na układ funkcjonalny składa się: pokój dzienny z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł39,50 m² 14 936,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 m , zlokalizowane na parterze w bezpiecznym, nowym budownictwie. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako bezpieczna lokata.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

549 000 zł40,35 m² 13 605,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dwoma miejscami w garażu - Idealne pod inwestycję! Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Ząbki,mazowieckie

729 000 zł63,40 m² 11 498,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,40 m , położone na pierwszym piętrze budynku z 2000 roku, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ul. Powstańców w Ząbkach.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł40,30 m² 12 158,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie 40,3 m z balkonem i garażem Ząbki, osiedle strzeżone Lokalizacja: ząbki Powierzchnia: 40,3 m Liczba pokoi: 2 (salon z aneksem kuchennym + sypialnia) Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł67,66 m² 11 972 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedaży ładne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,66 m , położone na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2006r w Ząbkach przy ul. Piłsudskiego. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł53,30 m² 13 039,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie 53 m - idealne dla rodziny W nowoczesnym osiedlu! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Szwoleżerów 68e w Ząbkach, w ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł74 m² 10 811 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 74 m?, położone na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną. Idealna propozycja dla osób, które cenią wysoki standard życia, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji przy ul. Gajowej w Ząbkach w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł53,50 m² 12 616,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Ząbki 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 położone na parterze., w budynku z 2006 roku. Lokal składa się z trzech osobnych pokoi oraz oddzielnej kuchni. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ząbki,mazowieckie

460 000 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | 40 m | Ząbki, ul. Powstańców 62a | parter | miejsce parkingowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł36 m² 12 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 36 m | Ząbki, ul. Powstańców 15 | 3 piętro | miejsce parkingowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł44,50 m² 12 359,55 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach z miejscem postojowym naziemnym - lokal z potencjałem aranżacyjnym Alpha Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkach przy ul. Szwoleżerów o pow. 49,5 m2, 2-pokojowe, rozkładowe, częściowo umeblowane z agd oraz z miejscem parkingowym; na układ funkcjonalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ząbki,mazowieckie

660 000 zł56,24 m² 11 735,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach, przy ulicy Powstańców, osiedle Leśna Polana. Powierzchnia 56,24 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Przestronny salon (20,5 m2), oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Ząbki,mazowieckie

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne i ustawne dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Miłej 4 w Ząbkach, gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, 4- piętrowego budynku z 2021.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł53,90 m² 11 669,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w centrum Ząbek, przy ul. Orlej 6, zaledwie 200 m od stacji pkp (dojazd do metra Wileńska ok. 7 min). Lokal o powierzchni 53,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł149,67 m² 10 656,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone w spokojnej części Ząbek, przy ul. Bocianiej, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej, co zapewnia komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł55,80 m² 11 792,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, prywatność i świetną lokalizację? Ta oferta w samym sercu Ząbek przy ul. Mazowieckiej 2 może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Sikorskiego

Ząbki,mazowieckie

4 000 zł91 m² 43,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest w pełni wyposażone i umeblowane czteropokojowe mieszkanie znajdujące się w Ząbkach przy ul. W. Sikorskiego 33D. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 418 000 zł120 m² 11 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie z małym ogródkiem podwarszawskie Ząbki Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego mieszkania położonego w kameralnej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł34 m² 12 911,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, starannie wykończone mieszkanie typu studio, położone w Ząbkach przy ul. Skrajnej 32. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze zadbanego budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podleśna

Ząbki,mazowieckie

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 42 m położone na I piętrze w bloku przy ul. Podleśnej w Ząbkach. Mieszkanie składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Ząbki,mazowieckie

2 600 zł40 m² 64,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Do wynajęcia przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 m , położone na 2 piętrze w kameralnym bloku na zamkniętym osiedlu przy ul. Kołłątaja w Ząbkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Ząbki,mazowieckie

525 000 zł39 m² 13 496,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2 poojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Konopnickiej - otowe do zamieszkania. Na sprzedaż unkcjonalne i nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 38,9m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 49,40 m , położone na 2. piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku z 2017 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Calineczki

Ząbki,mazowieckie

899 999 zł71 m² 12 719 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Są takie miejsca, które od pierwszego wejrzenia sprawiają, że zaczynasz układać w głowie scenariusz swojego życia. I są takie mieszkania, które robią dokładnie to samo tylko szybciej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Ząbki,mazowieckie

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w Ząbkach, w nowoczesnym budynku. Lokal idealny dla singla, pary lub osób pracujących, które cenią wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

624 000 zł46 m² 13 565,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe / ząbki, ul. Powstańców mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,60 m2, z oddzielną kuchnią, usytuowane na wysokim parterze - funkcjonalne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

3 360 zł54 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu 3-pokojowego mieszkanie z dwoma balkonami i garażem Ząbki, ul. Powstańców 36D Powierzchnia 54,4 m Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drewnicka

Ząbki,mazowieckie

679 000 zł69 m² 9 802,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3 pokoje - 69,27 m Ząbki, drewnicka 6 Wprowadzenie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,27 m , zlokalizowane przy ulicy Drewnickiej w Ząbkach. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

440 000 zł34 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie z garażem. Jest to zadbane, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 34 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

399 000 zł31 m² 12 829,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie położone na trzecim piętrze budynku wzniesionego w 2003 roku bez windy. Przytulny salon z aneksem kuchennym, przedpokój z praktyczną szafą w zabudowie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skorupki

Ząbki,mazowieckie

2 550 zł35 m² 73,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka typu studio o powierzchni 34,7 m , położona w Ząbkach przy ul. Skorupki, na 3. (ostatnim) piętrze w kameralnym budynku. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia