dowolna

Mieszkania umeblowane Ząbki - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

669 000 zł69,27 m² 9 657,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3 pokoje - 69,27 m Ząbki, drewnicka 6 Wprowadzenie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,27 m , zlokalizowane przy ulicy Drewnickiej w Ząbkach. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł48 m² 15 208,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż odświeżone, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, oraz dodatkowym balkonem położone w kameralnym bloku z 2008 r. przy ul. Wybickiego. Zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł41,65 m² 14 405,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Andersena w Ząbkach w spokojnej okolicy na zamkniętym osiedlu. Podana w ofercie cena mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

647 999 zł48 m² 13 499,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na renomowanym Osiedlu w Ząbkach przy ul.Calineczki To mieszkanie stanowi idealne połączenie komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

740 000 zł52 m² 14 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m z klimatyzacją , położone w Ząbkach przy ul. Skrajnej. To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł68 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m z dużym 30 metrowym tarasem, położone w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części Ząbek. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Funkcjonalny, solidnie wykończony, trójstronny, widny, dwupoziomowy lokal mieszkalny przy ul.Nowej w Ząbkach. Na 124,74 m2 powierzchni użytkowej (177,68 m2 całkowitej) zaprojektowano 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł99,23 m² 8 969,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie, znajdujące się w niskim bloku oddanym do użytku w 2011 roku, brak windy. Budynek zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł105 m² 8 561,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie z vibe'em domu + ogrom przestrzeni + las prawie pod blokiem Jeśli masz dość ciasnych mieszkań, gdzie wszyscy zaglądają sobie w okna, to serio to miejsce ma totalnie inny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

650 000 zł47,80 m² 13 598,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży bardzo przytulne -dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m2 z oddzielną kuchnią. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 5m2. Lokal znajduje się 5 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

779 999 zł59 m² 13 220,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m z dużym tarasem (21,02 m ), położone na 1. piętrze w budynku z 2018 roku. Parametry: - powierzchnia: 59 m - Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł70,30 m² 10 796,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

!oferta dostępna W pepper house! Słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70,30m z klimatyzacją i przestronnym salonem 30m w świetnej lokalizacji! Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

670 000 zł55 m² 12 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej części Ząbek, przy ul. Gajowej 42 - bezpośrednio przy lesie, na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z kontrolą dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46,50 m² 49,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składające się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, telewizor. Mieści się na zamkniętym osiedlu Bajkowe I,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł42,90 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,9 m2 w Ząbkach ul. Reymonta 29b. Mieszkanie IV piętro V poziom w 4 piętrowym bloku z 2000 roku na zamkniętym osiedlu (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Czyściutkie i dobrze zlokalizowane mieszkanie w Ząbkach, 40m2, pokój, kuchnia i łazienka, ładnie umeblowane i wyposażone (tv, wifi, lodówka, kuchnia, pralka), bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł51,80 m² 16 023,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, jasne i dopracowane w każdym detalu mieszkanie, zaprojektowane przez architekta i wykończone w wysokim standardzie premium. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł56,25 m² 13 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,25 m z ogrodem około 50 m w Ząbkach! lokalizacja: mieszkanie położone jest na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł69,20 m² 10 404,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

To mieszkanie jest dostępne od już. Mieszkanie o powierzchni 69.20 m , położone na pierwszym piętrze domu wielorodzinnego wybudowanego w 1999 roku. Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł70,07 m² 12 815,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem na parterze - gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: ząbki, ul. Piłsudskiego 105 Zamknięte osiedle z monitoringiem i windą w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł56,73 m² 11 017,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 56,73 m znajdujące się przy ul. Świerkowej w Ząbkach. Nieruchomość położona jest na II piętrze bloku mieszkalnego, a jej rozkład przedstawia się.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł56,06 m² 10 970,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Parametry Na powierzchnię 56,06 składa się: - sypialnia z wyposażoną garderobą - funkcjonalny przedpokój z szafą w zabudowie - łazienka z wanną, wc i pralką - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 120 000 zł86,43 m² 12 958,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu ofertę przestronnego 4-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 86.43m2 w Ząbkach. Nieruchomość: mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w budynku z 2019.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ząbki rejon ul. Jana Pawła II, do wynajęcia samodzielne mieszkanie o pow. 40 m2, usytuowane w domu parterowym z oddzielnym wejściem, na prywatnej posesji; na układ funkcjonalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł49,20 m² 12 398,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,2 m , usytuowane na wysokim parterze w nowoczesnym, 4-piętrowym budynku z windą z 2017 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł105 m² 8 562 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Dwupoziomowe mieszkanie w Ząbkach na zamkniętym, kameralnym osiedlu domków wielorodzinnych. W skład mieszkania wchodzi : duży, jasny salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł95,26 m² 11 536,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 95,24 m (ok. 105 m po podłodze), położone przy ul. Gajowej w Ząbkach, na 3. i 4. kondygnacji budynku.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł55,80 m² 11 792,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, prywatność i świetną lokalizację? Ta oferta w samym sercu Ząbek przy ul. Mazowieckiej 2 może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Ząbki

Ząbki,mazowieckie

2 500 zł38,34 m² 65,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja nieruchomości Cataleya Estate prezentuje dwupokojowe pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Ząbkach pod Warszawą. Wymarzone mieszkanie dla osób, które pragną mieszkać blisko stolicy. Zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Ząbki,mazowieckie

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, czyste i ciche mieszkanie w Ząbkach pod Warszawą dobry dojazd koleją (stacja pkp w odległości 3 min spaceru) lub autobusem do stacji metra na Targówku Mieszkanie jest dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł50,20 m² 14 741 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Doskonała alternatywa dla osób szukających mieszkania urządzonego ze smakiem, w bardzo dobrym stanie technicznym gotowego do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

540 800 zł41,60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Są takie miejsca, które nie próbują być największe, najdroższe czy najbardziej spektakularne. Zamiast tego oferują coś znacznie cenniejszego wygodę życia, dobrą lokalizację i przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł53 m² 12 358,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ząbki ul. Piłsudskiego, do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe o pow. 52,5 m2; na układ funkcjonalny składa się: przestronny pokój dzienny z wyjściem na taras 10 m2, kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł51,23 m² 11 907 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Marzysz o mieszkaniu, które od pierwszej chwili daje poczucie spokoju, komfortu i tego, że to właśnie Twoje miejsce? Ta wyjątkowa propozycja to doskonała alternatywa - zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

655 555 zł59,20 m² 11 073,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,20 m z przynależną piwnicą o powierzchni 3,60m2. Mieszkanie położone na 3. piętrze w bloku z 2001 roku.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł76 m² 11 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - Ząbki, ul. Wybickiego Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48,50 m² 72,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe 2 pokoje po remoncie | 48,5 m | Ząbki, ul. Gajowa | miejsce postojowe Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 48,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,50 m² 12 573,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,5 m2 zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Calineczki. Całość mieści się na parterze w 4 piętrowym bloku z 2014 roku. Zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł33 m² 17 878,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna kawalerka| Odrazu do wprowadzenia!| Ząbki, ul. Skrajna 7 | Wysoki standard, garaż, ogródek. Wnętrze mieszkania zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Ząbki,mazowieckie

2 850 zł60 m² 51,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie pobiram wynagrodzenia od najemcy - bez prowizji! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez kompletowania wyposażenia i dodatkowych kosztów na start? To funkcjonalne 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł30 m² 12 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o pow. 29,5 m2 w centrum Ząbek przy ul. Orlej; na układ funkcjonalny składa się: pokój dzienny z wydzieloną częścią pokoiku dla dziecka, kuchnia widna,.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij