dowolna

Mieszkania w kamienicy Ząbki - Lista aktualnych ogłoszeń

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ząbki,mazowieckie

365 000 zł26,37 m² 13 841,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 26,37 m? 2 pokoje - Ząbki oferta dostępna tylko W indepro nieruchości Mieszkanie 26,37 m2 w Ząbkach 2 pokoje - miejsce postojowe w cenie Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł55,41 m² 10 557,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł32 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*Wyłącznie u nas* Szukasz tanich mieszkań pod Warszawą? Zależy Ci na stanie deweloperskim? Nie mogłeś trafić lepiej! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Ząbki, 16 minut autobusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł32 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł32 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

375 000 zł32 m² 11 729,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*Wyłącznie u nas* Szukasz tanich mieszkań pod Warszawą? Zależy Ci na stanie deweloperskim? Nie mogłeś trafić lepiej! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Ząbki, 16 minut autobusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

375 000 zł32 m² 11 729,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł32 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł32 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł32 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ułańska

Ząbki,mazowieckie

230 000 zł19 m² 11 880,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Oferujemy sprzedaż mieszkania typu studio / kawalerki kuchnia z osobnym pokojem w kamienicy z 1939 r. Powierzchnia mieszkania: 19,36 m2, wysokość pomieszczeń 3 m. Okna drewniane wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł32 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

299 000 zł26 m² 11 377,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł32 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

299 000 zł26 m² 11 377,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

325 000 zł26 m² 12 366,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

415 000 zł32 m² 12 960,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

325 000 zł26 m² 12 366,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

415 000 zł32 m² 12 960,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

340 000 zł26 m² 12 937,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

430 000 zł32 m² 13 429,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

430 000 zł32 m² 13 429,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

340 000 zł26 m² 12 937,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

355 000 zł26 m² 13 508,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

448 000 zł32 m² 13 991,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

355 000 zł26 m² 13 508,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

448 000 zł32 m² 13 991,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

185 000 zł25 m² 7 257,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

*Wyłącznie u nas* Szukasz taniego mieszkania pod Warszawą? Nie mogłeś trafić lepiej! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Ząbki, 16 minut autobusem do Metra Kondratowicza, 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

185 000 zł63 m² 2 936,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

185 000 zł63 m² 2 936,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

448 000 zł32 m² 13 991,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w super okolicy pod Warszawą? Zależy Ci na stanie deweloperskim? Nie mogłeś trafić lepiej! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Ząbki, 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

355 000 zł26 m² 13 508,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

192 000 zł27 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

*Wyłącznie u nas* Szukasz tanich mieszkań pod Warszawą? Zależy Ci na swoim kawałku ogródka? Nie mogłeś trafić lepiej! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Ząbki, 16 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

135 000 zł20 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz tanich mieszkań pod Warszawą? Zależy Ci na swoim kawałku ogródka? Nie mogłeś trafić lepiej! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Ząbki, 16 minut autobusem do Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Ząbki,mazowieckie

439 000 zł48 m² 9 140,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 48,03 m2 zlokalizowane w Ząbkach przy ulicy Wojska Polskiego. Kameralna kamienica dwukondygnacyjna -( remont elewacji i dachu w 2018 r.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kołłątaja

Ząbki,mazowieckie

165 000 zł18 m² 9 167 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży kawalerka na poddaszu w Ząbkach. Mieszkanie ma skosy więc po podłodze ma 42m2, ale powierzchni użytkowej około 20m2. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Ząbki,mazowieckie

357 000 zł44 m² 8 053,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie po generalnym remoncie w spokojnej lokalizacji w Ząbkach. Mieszkanie na wysokim parterze, wysokość mieszkania 2.95 m. Na powierzchnię mieszkania składa się: -przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Ząbki,mazowieckie

380 000 zł44 m² 8 572,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Ząbki,mazowieckie

393 000 zł44 m² 8 865,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Ząbki,mazowieckie

265 000 zł30 m² 8 833 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie 2- pokojowe 29,61 m2. Położone na pierwszym piętrze w kamienicy blisko centrum Ząbek. Lokal po remoncie. Przearanżowane, wykorzystano dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

299 000 zł75 m² 3 986,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75m². Mieszkanie składa się z: 2 pokoi o powierzchni 13,5m² i 20m² dużej, widnej i wyposażonej kuchni z salonem.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij