dowolna

Mieszkania w kamienicy Ząbki - Lista aktualnych ogłoszeń

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Ząbki,mazowieckie

189 000 zł44 m² 4 295 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o powierzchni 44 m2 połozone w kamienicy w Ząbkach. Mieszkanie na drugim piętrze składa się z aneksu kuchennego z pokojem ,pokoju,łazienki ,przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

315 000 zł75 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży ładne mieszkanie 75 m2 po generalnym remoncie , położone na trzecim piętrze w odnowionej kamienicy blisko centrum podwarszawskich Ząbek. Trójstronne, okna wychodzą na wschód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

285 000 zł57 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży mieszkanie 57 m2 podzielone na dwa oddzielne lokale. Jedynie wspólny mały przedpokój. Jedną część mieszkania stanowi pokój połączony z aneksem kuchennym, drugi pokój, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Ząbki,mazowieckie

307 000 zł75 m² 4 093,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie usytuowane na 3 piętrze W skład którego wchodzą dwa pokoje 13.5m2 i 20 m2. Duża widna kuchnia z salonem 27.5m2. Mieszkanie po generalnym remoncie podłoga panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Ząbki,mazowieckie

155 000 zł34 m² 4 558,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2 pokoje 34 m2 155.000 zł Warto zainteresować się tym mieszkaniem, to dobra cena taniej nie znajdziesz. Szczęśliwa będzie tu zarówno rodzina z dziećmi, studenci, singiel, osoba starsza jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

600 000 zł101 m² 5 940,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

300 m. od Radzymińskiej. Dwupoziomowe mieszkanie hipoteczne w ocieplonym budynku wielorodzinnym (40 mieszkań) na terenie zamkniętym, brama na pilot. Miejsca parkingowe, plac zabaw. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz Ząbki

Ząbki,mazowieckie

700 zł18 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę pokoje 18m2 po 700 pln/miesiąc , w Ząbkach,tj blisko ul Radzymińskiej,blisko M1.Bardzo dobry dojazd do Warszawy.Pokoje w pełni umeblowane,łazienka i kuchnia.Na dole sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Ząbki,mazowieckie

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam mam do wynajęcia kawalerkę W cichej okolicy Z dala od gąszczu bloków.MIESZKANIE IDEALNE DLA PARY LUB JEDNEJ OSOBY,KTÓRE PO PRACY SZUKAJĄ ODPOCZYNKU W CISZY.SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ułańska

Ząbki,mazowieckie

140 000 zł26 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż kawalerka w cichej,spokojnej i zielonej okolicy o powierzchni 26m2. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze 2 piętrowej kamienicy. W łazience glazura i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

135 000 zł26 m² 5 192 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Kamienica z 39 roku z cegły. Na podłodze panel, sufit podwieszany, panele na ścianach w pokoju. W łazience glazura, terakota, prysznic, umywalka, toaleta. Niski czynsz 153 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Brygady

Ząbki,mazowieckie

660 zł15 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Idealny pokój( 15 m2 z tarasem) dla dwojga. Umeblowany. Czynsz 660 zł. Wymagana jednorazowo kaucja zwrotna w wysokości 500 zł. W sezonie grzewczym płatne ogrzewanie. Pozostałe media jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na parterze, w budynku dwu piętrowym, dwu klatkowym z 2006 r. Teren ogrodzony, niestrzeżony. Na terenie ogrodzonym do dyspozycji miejsce postojowe na jedno auto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Ząbki,mazowieckie

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie gotowe do zamieszkania od 5tego stycznia.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij