dowolna

Mieszkania z garażem Ząbki - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ząbki,mazowieckie

620 000 zł120 m² 5 145,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

! duży ogródek do własnej aranżacji, wysoki standard wykończeń. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Ząbki,mazowieckie

768 000 zł81 m² 9 516,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo zapraszam do obejrzenia pięknego i wyjątkowego nowego mieszkania w Ząbkach. Czteropiętrowy budynek z 2020r znajduje się na ogrodzonym małym osiedlu przy ul. Miłej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ząbki,mazowieckie

550 000 zł67 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Pragnę Państwu przedstawić trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 zlokalizowane w podwarszawskich Ząbkach. Znajduje się na pierwszym piętrze niskiego (cztery piętra) bloku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

489 000 zł49 m² 9 888,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na ostatnim piętrze w budynku z windą położone w Ząbkach, przy ul. Wiosennej. Osiedle strzeżone, blok z 2011 roku. Lokal składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

665 000 zł82 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rozkładowe, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Ząbek, do zamieszkania od zaraz. - 4 min spacerem od pkp Ząbki, - 5 minut spacerem od przystanków autobusowych 145, 245, 199 (bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

382 000 zł34 m² 11 301,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 33,8 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze, składa się z niewielkiej sypialni, salonu, aneksu kuchennego, łazienki oraz balkon. Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Calineczki

Ząbki,mazowieckie

3 000 zł72 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 - pokojowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na cichym i spokojnym osiedlu przy ulicy Calineczki. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

850 000 zł83 m² 10 273,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe mieszkanie w Ząbkach. Salon z dużym tarasem 13,5 m 2 , dwie sypialnie, kuchnia widna, łazienka z prysznicem, w przedpokoju szafa. Stan bardzo dobry do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaszubska

Ząbki,mazowieckie

429 000 zł43 m² 9 976,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Podstawowe informacje: 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 w Ząbkach przy ulicy Kaszubskiej. Idealne dla singla lub pary. Garaż oraz komórka lokatorska. Zaletą jest oddzielna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

430 000 zł49 m² 8 739,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią w centrum Ząbek - przy ulicy Powstańców 2a. Mieszkanie zostało odświeżone i jest gotowe do wprowadzenia. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

639 000 zł81 m² 7 869,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Podstawowe informacje: 7869 zł/m2 - doskonała cena Ząbki , ul. Powstańców, 2 poziomowe mieszkanie o pow. 81.20m2 , 4 pokoje , 2 Łazienki - jedna z wanna a druga z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Ząbki,mazowieckie

756 000 zł94 m² 8 042,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Dopiero rozpoczęta inwestycja sprawdzonego dewelopera. Jej największe zalety: - kameralna inwestycja składająca się tylko z 6 segmentów/apartamentów, - spokojna i bezpieczna okolica, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Ząbki,mazowieckie

880 000 zł101 m² 8 712,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

789 000 zł73 m² 10 808 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 73 M2, 4 pokoje, ząbki, ul.ANDERSENA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy w Ząbkach na ulicy Andersena. Idealna propozycja dla rodziny. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

560 000 zł58 m² 9 709 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 57,68 M2, 2 pokoje, ząbki, ul.POWSTAŃCÓW Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy w Ząbkach na ulicy Powstańców. Idealna propozycja dla rodziny. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

380 000 zł40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 40 M2, 2 pokoje, ząbki, ul.POWSTAŃCÓW Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym stanie w bezpiecznej okolicy w Ząbkach na ulicy Powstańców. Idealna propozycja dla młodych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skrajna

Ząbki,mazowieckie

590 000 zł79 m² 7 483 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 78,85 M2, 4 pokoje, ząbki, ul.SKRAJNA Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym stanie w bezpiecznej okolicy w Ząbkach na ulicy Skrajnej. Idealna propozycja dla rodziny. Do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Calineczki

Ząbki,mazowieckie

530 000 zł48 m² 11 042 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 48 M2, 2 pokoje, ząbki, ul.CALINECZKI Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym stanie w bezpiecznej okolicy w Ząbkach na ulicy Calineczki. Idealna propozycja dla młodych. Do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Calineczki

Ząbki,mazowieckie

562 000 zł52 m² 10 891 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 51,60 M2, 2 pokoje, ząbki, ul.CALINECZKI Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy w Ząbkach na ulicy Calineczki. Idealna propozycja dla młodych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

769 000 zł70 m² 10 986 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 70 M2, 3 pokoje, ząbki, ul.POWSTAŃCÓW Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym stanie w bezpiecznej okolicy w Ząbkach na ulicy Powstańców. Idealna propozycja dla rodziny. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

620 000 zł70 m² 8 921 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bardzo ładne, zadbane 3-pokojowe mieszkanie w podwarszawskich Ząbkach o powierzchni niespełna 70 m2. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o pow 7,27 m2 oraz miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Ząbki,mazowieckie

756 000 zł94 m² 8 039,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

570 000 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo, prezentuję niezwykle komfortowe mieszkanie, położone w Ząbkach. Na powierzchni blisko 60 m2 (kw: 59,98) urządzono ustawny salon z wyjściem na ogromny, częściowo zadaszony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

570 343 zł57 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szanowni Państwo, prezentuję komfortowe mieszkanie, położone w Ząbkach. Na powierzchni nieco ponad 57 m2 urządzono jasny salon z wyjściem na przestronny balkon, funkcjonalny aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Ząbki,mazowieckie

880 000 zł102 m² 7 996,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

519 000 zł49 m² 10 570,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Poznaj unikalne oferty dla ciebie! Tylko u nas! Zapraszam Państwa do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą. 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Ząbkach przy ul. Kopernika na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

637 000 zł57 m² 11 270 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 56,52 M2, 3 pokoje, ząbki, ul.ANDERSENA Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym stanie w bezpiecznej okolicy w Ząbkach na ulicy Andersena. Idealna propozycja dla rodziny. Do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

620 000 zł70 m² 8 921 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 69,5 M2, 3 pokoje, ząbki, ul.KOPERNIKA Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym stanie w bezpiecznej okolicy w Ząbkach na ulicy Kopernika. Idealna propozycja dla rodziny. Do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

480 000 zł53 m² 9 056,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie, na ogrodzonym, chronionym osiedlu przy ul. Powstańców 60, w najpopularniejszej części Ząbek. Główne atuty nieruchomości: - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ząbki,mazowieckie

880 000 zł108 m² 8 148,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Expander oferuje bez prowizji i pcc. Oferujemy do sprzedania mieszkanie, 5 pokojowe zlokalizowane w segmencie środkowym w stanie deweloperskim położonym w Ząbkach w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

639 000 zł81 m² 7 869,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Podstawowe informacje: ząbki , ul. Powstańcow , 2 poziomowa Nieruchomość , 81.20m2 Zalety nieruchomości: Wspaniała nieruchomość dla osób wymagających. Ciche, zamknięte osiedle z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

638 000 zł60 m² 10 633 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 60 M2, 3 pokoje, ząbki, ul.KOPERNIKA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy w Ząbkach na ulicy Kopernika. Idealna propozycja dla rodziny. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różana

Ząbki,mazowieckie

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2 pokojowe, przestronne mieszkanie z dużym balkonem w Ząbkach przy ul. Różanej. W cenie miejsce parkingowe w garażu podziemnym - zjazd bezpośrednio windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

620 000 zł59 m² 10 508 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 59 M2, 3 pokoje, ząbki, ul.SZWOLEŻERÓW Na sprzedaż: Mieszkanie dobrym stanie w bezpiecznej okolicy w Ząbkach na ulicy Szwoleżerów. Idealna propozycja dla rodziny. Do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Calineczki

Ząbki,mazowieckie

525 000 zł49 m² 10 649,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem z 2016 roku. Mieszkanie o powierzchni 49,3 m3, ogródek 35m2. Mieszkanie na parterze w bloku 4 piętrowym z windą. Zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Ząbki,mazowieckie

619 000 zł64 m² 9 672 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 64 M2, 3 pokoje, ząbki, ul.LEGIONÓW Na sprzedaż: Mieszkanie w stanie ogólnym dobrym, do odświeżenia w bezpiecznej okolicy w Ząbkach na ulicy Legionów. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

670 000 zł82 m² 8 170,73 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie z balkonem o bardzo dobrym rozkładzie, zaraz przy stacji, 300m od pkp w Ząbkach, przy ulicy Wiosennej. Do mieszkania przynależy garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

2 800 zł82 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w Ząbkach, blisko stacji pkp. Idealne dla rodziny, bardzo dobry rozkład, garaż, oraz komórka lokatorska w cenie wynajmu. Opis osiedla: blok został wybudowany w 2008r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

479 000 zł54 m² 8 953,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Cena do negocjacji. Mieszkanie 2 pokojowe z garderobą i garażem. Dla pary, singla pod inwestycję na wynajem. Salon z aneksem, z możliwą adaptacją i wydzieleniem aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ząbki

Ząbki,mazowieckie

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowe, nieużywane mieszkanie 2 pokojowe w Ząbkach przy ul. Miłej. W cenie miejsce parkingowe w garażu podziemnym - zjazd bezpośrednio windą. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Ząbki,mazowieckie

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam dwustronne, dwupokojowe mieszkanie z loggią w centrum Ząbek, obok parku, oraz stacji pkp. 2 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem na parterze. Co wyróżnia tę ofertę? - bardzo.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij