dowolna

Mieszkania z garażem Ząbki - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 000 zł39 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest świeżo odmalowane wysposażone w lodówkę i pralkę. Wynajmę dla pary lub małżeństwa - niepalących i bez zwierząt. Opłaty to 1000 zł. najmu plus czynsz 538,06 zł. (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 400 zł41 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ząbki/k Warszawy Bezpośrednio. Mieszkanie częściowo umeblowane (możliwe doposażenie), stan bardzo dobry, odświeżone, 2 pokoje, łazienka, aneks kuchenny, barek, duża loggia, na osiedlu zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

291 600 zł54 m² 5 430,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta bezpośrednia Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim w podwarszawskiej miejscowości Ząbki, dobrze skomunikowanej z centrum stolicy. Jest to nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe gustownie urządzone 2-pokojowe mieszkanie przy ul.POWSTAŃCÓW W PEŁNI WYPOSAŻONE.OSIEDLE ZAMKNIĘTE Z PLACEM ZABAW DLA DZIECI.MIEJSCE PARKINGOWE W GARAŻU PODZIEMNYM DO DYSPOZYCJI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

2 100 zł65 m² 32,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowane mieszkanie o powierzchni 65 m2 w Ząbkach przy ulicy Powstańców. Dwa pokoje: duży salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon, przestrzenna sypialnia oraz duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

240 000 zł58 m² 4 137,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie b.przytulne duża ,widna kuchnia ,duża łazienka iloggia,Wpełi umeblowane sprzęt AGD,Parkiet,glazura,terakota.Blisko ciągi komunikacyjne i handlowe,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

335 000 zł54 m² 6 203,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania zadbane mieszkanko do odświeżenia w dobrej lokalizacji w Ząbkach (poczta, sklepy, przystanek autobusowy, przedszkola, szkoła). łazienka 5,38 m2 hall 7,35 m2 salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

225 000 zł41 m² 5 487,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwa pokoje 41 m2 przy ul. Powstańców. Mieszkanie bardzo ciepłe, ciche, zadbane, do wprowadzenia od zaraz, bez konieczności remontu. Ładna zabudowa kuchni Osiedle strzeżone, dom monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe gustownie urządzone 2-pokojowe mieszkanie przy ul.Powstańców w pełni wyposażone.Osiedle zamknięte z placem zabaw dla dzieci.Miejsce parkingowe w garażu podziemnym do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wybickiego

Ząbki,mazowieckie

480 000 zł78 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na wysokim parterze z tarasem 42m2.Bezpośrednio.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podleśna

Ząbki,mazowieckie

430 000 zł59 m² 7 288,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bardzo przestronne, mieszkanie w pięknej i spokojnej okolicy w śród zieleni z bezpośrednim widokiem na las i domki jednorodzinne. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

295 000 zł47 m² 6 289,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w Ząbkach na ul. Szwoleżerów. Dwa pokoje ( 16m2 ;12,5m2), odzielna kuchnia ( 6m2 ), duża łazienka ( 5,5m2 ), garaż i piwnica (w cenie mieszkania). Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

360 000 zł57 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie w Ząbkach, na ul. Kopernika, przy ul. Powstańców. Powierzchnia mieszkania to 56,57 m2, na pierwszym piętrze w bloku 4 piętrowym z windą. W mieszkaniu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 48 m2 w Ząbkach przy ulicy Kopernika. Kameralny blok (23 mieszkania) z końca 2010 roku wykonany z wysokiej jakości materiałów. Mieszkanie posiada dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skrajna

Ząbki,mazowieckie

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ząbki, nowe mieszkanie na osiedlu strzeżonym "garden Plaza" z miejscem postojowym w podziemnym garażu. Powierzchnia 63m2, 3 pokoje z aneksem kuchennym, salon z kuchnią umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wybickiego

Ząbki,mazowieckie

499 000 zł78 m² 6 397,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wykończone o wysokim standardzie do mieszkania przynależy miejsce garażowe pod budynkiem oraz pomieszczenie na strychu,taras 42m2.BEZPOŚREDNIO.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie 42m w pełni wyposażone z miejscem parkingowym w garażu podziemnym.Osiedle zamknięte przy ul.Powstańców blisko sklepy,apteki,szkoła,przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzika

Ząbki,mazowieckie

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe w Ząbkach 45 metrów kwadratowych w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie w nowej części Ząbek przy ulicy Dzikiej (boczna od Powstańców). W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orla

Ząbki,mazowieckie

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 40m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, umeblowane, agd/rtv. Garaż podziemny, i piętro, balkon. W centrum miasta przy stacji pkp. Blisko sklepy i bazar. 10 km centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, 2 pokoje, łazienka, aneks kuchenny, barek, duża loggia, na osiedlu zamkniętym, strzeżonym. W wyposażeniu m.in. 2 szafy wnękowe, wersalka, stół+4 krzesła itp. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrajna

Ząbki,mazowieckie

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pokój z aneksem kuchennym + Sypialnia oddzielona szafą + łazienka + balkon + garaż Umeblowane w nowoczesnym stylu: - lodówka, zmywarka, płyta kuchenna, piekarnik, pralka, tv - szafa, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Sprzedam 40m mieszkanie w Ząbkach. Mieszkanie znajduje się na chronionym osiedlu, na 5 piętrze (przedostatnim) w budynku z windą. Budynek z 2001 roku. W okolicy osiedla są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam Mam do wynajęcia umeblowane mieszkanie 2-pokoje (36m2) w Ząbkach. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w osiedlu zamkniętym. W ramach ceny jest do dyspozycji miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

440 000 zł72 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bezpośrednio sprzedam trzypokojowe mieszkanie o pow. 71.93 m2, położone na trzecim piętrze w 4 piętrowym bloku. Dwie sypialnie o pow. 10,55 i 9,05 m2 (okna po zach. stronie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

260 000 zł38 m² 6 753,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne dwa pokoje z łazienką i oddzielną kuchnią w strzeżonym osiedlu w Ząbkach. Atrakcyjna lokalizacja. Nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą - sklepy, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaszubska

Ząbki,mazowieckie

340 000 zł59 m² 5 806,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Widne, przestronne mieszkanie w kameralnym budynku. Dodatkowo miejsce parkingowe w garazu podziemnym - 15 tyś. zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

396 000 zł62 m² 6 387,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Bardzo ładne, widne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w Ząbkach. Istnieje możliwość wydzielenia trzeciego pokoju. W pokojach na podłogach wysokiej jakości panele, w kuchni gres,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

340 000 zł48 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam.SPRZEDAM MIESZKANIE DWUPOKOJOWE 48M2(WYSOKI PARTER)NA ZAMKNIĘTYM I MONITOROWANYM OSIEDLU W ZĄBKACH.W SKŁAD MIESZKANIA WCHODZI SALON 17M2,KUCHNIA 8M2,POKÓJ 10M2, ŁAZIENKA 5M2, KORYTARZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

387 000 zł58 m² 6 730,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe położone w cichej okolicy, blisko lasu. W okolicy sklepy, szkoła, kościół, autobus 199, prywatne linie. W skład mieszkania wchodzą: salon 18m2, sypiania 13m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Ząbki,mazowieckie

280 000 zł43 m² 6 511,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwupokojowe mieszkanie,z oddzielną,widną kuchnią na zamkniętym osiedlu w Ząbkach.Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń,okna na południe i północ. Pokoje:16,4m i 10,5m-panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie w Ząbkach (40m2) przy ul. Powstańców, mieszkanie wolne od 1 września. Mieszkanie zadbane, internet, niskie opłaty licznikowe, bezpośrednio. Jasne, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

295 000 zł43 m² 6 892,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Witam mieszkanie na sprzedaż o pwierzchni 42,7 m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku 4-piętrowym,z windą do mieszkania przynależy miejsce w garażu podziemnym. Blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

355 000 zł50 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie o powierzchni 49,4 m , położone na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym z 2003 roku na zamkniętym osiedlu. Na mieszkanie składa się pokój o powierzchni 18,8m na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orla

Ząbki,mazowieckie

1 300 zł51 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na strzeżonym osiedlu 'orla',w centrum miasta, blisko stacji pkp. Częściowo umeblowane: szafa, pralka, lodówka, kuchnia gazowo-elektryczna. Dostępne od sierpnia 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mam do wynajecia mieszkanie 38 metrowe na parterze z ogródkiem. Miszkanie w pełni wyposazone. Czynsz 1200 zł plus opłaty licznikowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie w Ząbkach (40m2) przy ul. Powstańców, termin do uzgodnienia (najpóźniej od 1 lipca może być wcześniej). Mieszkanie zadbane, internet, niskie opłaty licznikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orla

Ząbki,mazowieckie

1 300 zł51 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie częściowo umeblowane; szafa, pralka, lodówka, kuchnia gazowo-elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

359 000 zł54 m² 6 648,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadbane mieszkanko do odświeżenia. hall 7, 35m2 pokój 16,27 m2 pokój +aneks kuchenny 24,89m2 łazienka 5,38m2 balkon około 6m2 Do mieszkania przynależy również miejsce w podziemnym garażu-W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

430 000 zł60 m² 7 154,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bardzo jasne 2-pokojowe narożne mieszkanie (południe i wschód) usytuowane w spokojnej lokalizacji w centrum Ząbek. Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie. Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Ząbki,mazowieckie

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bezpośrednio. Jasne, przestronne, wykończone w bardzo dobrym standardzie. Zaaranżowane w wygodnym, klasycznym stylu. Lokal składa się z aneksu kuchennego, sypialni, łazienki, przedpokoju.