dowolna

Mieszkania Ząbki – oferty mieszkań na Mazowszu

154 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

154 ogłoszenia

699 000 zł49,16 m² 14 218,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy przestronne, jasne mieszkanie, które będzie idealne jako mieszkanie dla pary lub rodziny 2+1. Mieszkanie posiada salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, łazienkę z wanną oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ząbki,mazowieckie

365 000 zł26,37 m² 13 841,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 26,37 m? 2 pokoje - Ząbki oferta dostępna tylko W indepro nieruchości Mieszkanie 26,37 m2 w Ząbkach 2 pokoje - miejsce postojowe w cenie Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Ząbki,mazowieckie

729 000 zł57,36 m² 12 534,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe- po wszytskich odbiorach - możliwy zakup przez cudzoziemców- bardzo dobra lokalizacja kameralna inwestycja tylko 8 lokali dwa miejsca postojowe - W cenie ogródek dwie bramy wjazdowe wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48,50 m² 72,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe 2 pokoje po remoncie | 48,5 m | Ząbki, ul. Gajowa | miejsce postojowe Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 48,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

490 000 zł40,30 m² 12 158,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie 40,3 m z balkonem i garażem Ząbki, osiedle strzeżone Lokalizacja: ząbki Powierzchnia: 40,3 m Liczba pokoi: 2 (salon z aneksem kuchennym + sypialnia) Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł56,25 m² 13 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,25 m z ogrodem około 50 m w Ząbkach! lokalizacja: mieszkanie położone jest na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł44,50 m² 12 359,55 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach z miejscem postojowym naziemnym - lokal z potencjałem aranżacyjnym Alpha Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł70,30 m² 10 512,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

!oferta dostępna W pepper house! Słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70,30m z klimatyzacją i przestronnym salonem 30m w świetnej lokalizacji! Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł55,80 m² 11 792,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, prywatność i świetną lokalizację? Ta oferta w samym sercu Ząbek przy ul. Mazowieckiej 2 może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł39,10 m² 11 892,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,1 m , położone w spokojnej części Ząbek koło Warszawy, przy ul. Zielenieckiej. Mieszkanie znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł36 m² 14 861,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Wojska Polskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł41 m² 15 829,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł65,42 m² 15 255,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2015 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Ząbki,mazowieckie

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, czyste i ciche mieszkanie w Ząbkach pod Warszawą dobry dojazd koleją (stacja pkp w odległości 3 min spaceru) lub autobusem do stacji metra na Targówku Mieszkanie jest dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 120 000 zł86,43 m² 12 958,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu ofertę przestronnego 4-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 86.43m2 w Ząbkach. Nieruchomość: mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w budynku z 2019.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł92 m² 8 370 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Nieruchomość dla licznej rodziny do własnej aranżacji! Rozkładowe narożne mieszkanie o powierzchni 92 m w Ząbkach! Osiedle zlokalizowane na pograniczu Ząbek i Marek, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na parterze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2011 roku przy ul. Kopernika w Ząbkach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł55 m² 12 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej części Ząbek, przy ul. Gajowej 42 - bezpośrednio przy lesie, na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z kontrolą dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł110,68 m² 12 016,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w sercu Ząbek wśród terenów zielonych na zamkniętym strzeżonym osiedlu. Dogodna lokalizacja idealna dla rodzin z dziećmi - osiedle zamknięte, strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł69,20 m² 10 404,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

To mieszkanie jest dostępne od już. Mieszkanie o powierzchni 69.20 m , położone na pierwszym piętrze domu wielorodzinnego wybudowanego w 1999 roku. Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,50 m² 12 573,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,5 m2 zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Calineczki. Całość mieści się na parterze w 4 piętrowym bloku z 2014 roku. Zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Ząbki,mazowieckie

620 000 zł53 m² 11 698,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecam: 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,3 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2001 roku. Lokal przestronny, zadbany (możliwe jest wygospodarowanie dodatkowej sypialni).

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji przy ul. Gajowej w Ząbkach w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł42 m² 10 714 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 36,50 m2 (pow. całkowita ok 42 m2), położone na 6 piętrze z 6 (winda dojeżdża do 5 piętra),.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ząbki,mazowieckie

460 000 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | 40 m | Ząbki, ul. Powstańców 62a | parter | miejsce parkingowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł53 m² 12 358,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ząbki ul. Piłsudskiego, do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe o pow. 52,5 m2; na układ funkcjonalny składa się: przestronny pokój dzienny z wyjściem na taras 10 m2, kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł36 m² 12 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 36 m | Ząbki, ul. Powstańców 15 | 3 piętro | miejsce parkingowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Ząbki,mazowieckie

749 000 zł63,40 m² 11 813,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału i ochrony środków przed inflacją? Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej części Ząbek. Nieruchomość jest aktualnie wynajmowana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Orla

Ząbki,mazowieckie

699 000 zł49,70 m² 14 064,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, świetną lokalizację blisko Warszawy i realny potencjał zarówno do zamieszkania, jak i wynajmu? To miejsce może być dokładnie tym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Orla

Ząbki,mazowieckie

639 000 zł49 m² 13 040,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Orlej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł136,19 m² 7 195,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Ząbkach, ul. Piłsudskiego 116a. Miło nam poinformować, że rozpoczynamy sprzedaż nowej inwestycji mieszkaniowej w Ząbkach przy ul. Piłsudskiego 116a, vis-à-vis.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł87,62 m² 10 271,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2008 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł69,27 m² 9 657,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3 pokoje - 69,27 m Ząbki, drewnicka 6 Wprowadzenie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,27 m , zlokalizowane przy ulicy Drewnickiej w Ząbkach. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł105 m² 8 086 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Dwupoziomowe mieszkanie w Ząbkach na zamkniętym, kameralnym osiedlu domków wielorodzinnych. W skład mieszkania wchodzi : duży, jasny salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł80,29 m² 11 196,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas - nowa kameralna inwestycja blisko stacji pkp! Rolety zewnętrze i ogrzewanie podłogowe w standardzie! Ząbki, ul. Piłsudskiego, mieszkanie dwupoziomowe, 4 pokoje, 80,29 m2, 2.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł34 m² 16 764,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Christiana Andersena budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł73,87 m² 10 545,55 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ząbki, ul. Powstańców - 73,81m2 | 3 pokoje | 2 miejsca parkingowe | komórka lokatorska do wejścia nowe budownictwo We speak English do wejścia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł53,50 m² 12 616,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Ząbki 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 położone na parterze., w budynku z 2006 roku. Lokal składa się z trzech osobnych pokoi oraz oddzielnej kuchni. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł58,80 m² 12 755,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Ząbek | 58,8 mkw| Balkon z widokiem | 2 minuty do pkp Na sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie, gotowe do wprowadzenia od razu po.

Szczegóły ogłoszenia

864 248 zł56,12 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Andersena budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 56,12m2. Układ: - korytarz:.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł40 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Zielenieckiej budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z: - 2.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij