dowolna

Mieszkania w centrum Ząbki - Oferty sprzedaży i najmu

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

745 000 zł52 m² 14 382,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę 3-pokojowego, nigdy nie zamieszkanego mieszkania w Ząbkach. Lokalizacja Świetna komunikacja z Warszawą - kompromis między podmiejskim spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

759 000 zł70 m² 10 842,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Słoneczne i ciche dwupoziomowe, super lokalizacja! projekt zmian Gratis! Pierwsze 4 zdjęcia pokazują jak mieszkanie można zaaranżować mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Ząbki,mazowieckie

870 000 zł65 m² 13 471,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Klimatyczne 3 pokoje, 65m, 2 balkony- ząbki oferta dostępna tylko W indepro nieruchomości Klimatyczne 3 pokoje, 65m, 2 balkony- ząbki spacer wirtualny Są mieszkania, które się ogląda. I są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

849 000 zł62 m² 13 693,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki, ul. Szwoleżerów Nowe Budownictwo 3 pokoje, 2 miejsca parkingowe, ogródek 62mkw + 37 mkw ogórek z tarasem, mieszkanie jest dwustronne bezczynosze, koszt miesięcznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ząbki,mazowieckie

3 500 zł53 m² 65,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane 2 pokoje z balkonem | 53,3 m | Ząbki, ul. Orla 6 | osiedle zamknięte Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez zakupów i stresu? Zapraszam do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Ząbki,mazowieckie

814 000 zł59 m² 13 791,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu eleganckie, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 59,02 m , zlokalizowane na ul. Różanej w Ząbkach. Mieszkanie znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Calineczki

Ząbki,mazowieckie

659 000 zł47 m² 13 932,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Nieruchomość dla osób, które chcą wejść i zamieszkać bez dodatkowych kosztów. Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie z klimatyzacją o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drewnicka

Ząbki,mazowieckie

770 000 zł92 m² 8 369,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjne mieszkanie w atrakcyjnej cenie! Nieruchomość usytuowana na drugim piętrze pięciopiętrowego budynku na pograniczu Ząbek, marek i Warszawy. W niedużej odległości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drewnicka

Ząbki,mazowieckie

725 000 zł69 m² 10 466,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 69,27 m mieszczące się przy ul. Drewnickiej w Ząbkach. Nieruchomość położona jest na IV piętrze bloku mieszkalnego, z ekspozycją okien na zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

460 000 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Funkcjonalne mieszkanie inwestycyjne Ząbki | Nowoczesne osiedle z 2012 roku | Południowa ekspozycja | Kolejka R tuż obok | 20 min do centrum Warszawy | Miejsce postojowe Komfortowe i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

577 000 zł43 m² 13 418,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku z windą z około 2019 roku zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Christiana Andersena. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

455 000 zł40 m² 11 375 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne i ciche 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców w budynku z windą. Lokal idealnie wpasuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

3 000 zł65 m² 46,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje, dwa poziomy, garaż - Ząbki Dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie 65,1 m2 z garażem w cenie Ząbki, ul. Zieleniecka 11 oferta dla osób szukających spokoju Do wynajęcia przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

599 000 zł53 m² 11 247 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,26 m, położone na 2 piętrze budynku przy ul.Powstańców 26. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z domofonem, monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

999 000 zł54 m² 18 672,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wysoki standard, cisza i komfort - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym z ładowarką dla samochodów elektrycznych w Ząbkach przy ul. Andersena Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Ząbki,mazowieckie

493 000 zł38 m² 12 973,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przytulne mieszkanie w centrum Ząbek | ul. Stefana Batorego 2a | 38 m | piwnica | 3 minuty od stacji kolejowej. Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym lub na własne potrzeby -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

730 000 zł70 m² 10 488,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na parterze w 4-piętrowym budynku z windą z 2010 roku, przy ul. Mikołaja Kopernika w Ząbkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ząbki,mazowieckie

670 000 zł42 m² 16 040,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

670 000 zł I Sprzedaż I 2 pokoje 41,77 m2 I Ząbki I gm. Ząbki I pow. wołomiński Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 41,77 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ząbki,mazowieckie

839 000 zł71 m² 11 790,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Ząbki, ul. Szwoleżerów Świetna lokalizacja i szybki dojazd Mieszkanie położone jest w spokojnej i zielonej części Ząbek, przy ul. Szwoleżerów. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

613 000 zł43 m² 14 255,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piłsudskiego

Ząbki,mazowieckie

1 700 zł15 m² 113,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Firma zarządzająca najmem oferuje do wynajęcia nowe mieszkania zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Piłsudskiego 97b. Bądź pierwszym najemcą! Atuty: nowe, nigdy nie użytkowane mieszkania, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

613 000 zł43 m² 14 255,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ząbki,mazowieckie

2 700 zł50 m² 53,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie | 50,35 m | ząbki, ul. 11-go listopada Mamy przyjemność zaprezentować komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,35 m , położone na parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

660 000 zł55 m² 11 922 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z tarasem i wyjściem na ogród o powierzchni 55,36 m2 znajdujące się na parterze budynku przy ul. Powstańców w Ząbkach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Ząbki,mazowieckie

493 000 zł38 m² 12 973,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

415 000 zł26 m² 15 719,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie z garażem. Na sprzedaż oferuję zadbane i odświeżone mieszkanie o powierzchni 26,43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Calineczki

Ząbki,mazowieckie

715 000 zł47 m² 15 116,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przytulne, nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 47,3 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą na nowoczesnym zamkniętym osiedlu Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

799 000 zł59 m² 13 442,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe mieszkanie 59,44 m - Ząbki, ul. Kopernika Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,44 m , usytuowane na 4. piętrze budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podleśna

Ząbki,mazowieckie

649 000 zł52 m² 12 589,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 3-pokojowe 51,55 m Ząbki Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,55 m , zlokalizowane przy ulicy Podleśnej 12/14 w Ząbkach. To idealna propozycja dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

690 000 zł57 m² 12 067,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 57,18 m2, położone w Ząbkach przy ul. Powstańców, w nowoczesnym i spokojnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Ząbki to dynamicznie rozwijające się miasto położone w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy, oferujące idealne połączenie spokoju z wygodą życia w aglomeracji stołecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Calineczki

Ząbki,mazowieckie

950 000 zł71 m² 13 342,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone na rodzinnym osiedlu przy ul. Calineczki w podwarszawskich Ząbkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Ząbki,mazowieckie

555 000 zł38 m² 14 605,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 na osiedlu w Ząbkach. Cicha i spokojna okolica. Podstawowe informacje: budynek wybudowany w 2018r znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Calineczki

Ząbki,mazowieckie

950 000 zł71 m² 13 342,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016