dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Ząbki - Oferty sprzedaży i najmu

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

650 000 zł47,80 m² 13 598,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży bardzo przytulne -dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m2 z oddzielną kuchnią. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 5m2. Lokal znajduje się 5 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ząbki rejon ul. Jana Pawła II, do wynajęcia samodzielne mieszkanie o pow. 40 m2, usytuowane w domu parterowym z oddzielnym wejściem, na prywatnej posesji; na układ funkcjonalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

560 000 zł47 m² 11 914,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Szpitalnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 1963 -budynek po przeprowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ząbki,mazowieckie

365 000 zł26,37 m² 13 841,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 26,37 m? 2 pokoje - Ząbki oferta dostępna tylko W indepro nieruchości Mieszkanie 26,37 m2 w Ząbkach 2 pokoje - miejsce postojowe w cenie Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł36 m² 14 861,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Wojska Polskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł30 m² 12 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o pow. 29,5 m2 w centrum Ząbek przy ul. Orlej; na układ funkcjonalny składa się: pokój dzienny z wydzieloną częścią pokoiku dla dziecka, kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł55,41 m² 10 557,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł32 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*Wyłącznie u nas* Szukasz tanich mieszkań pod Warszawą? Zależy Ci na stanie deweloperskim? Nie mogłeś trafić lepiej! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Ząbki, 16 minut autobusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Ząbki,mazowieckie

525 000 zł39 m² 13 496,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2 poojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Konopnickiej - otowe do zamieszkania. Na sprzedaż unkcjonalne i nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 38,9m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł32 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ząbki,mazowieckie

385 000 zł30 m² 12 799,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

30,8 m? Ząbki idealne na start lub inwestycję oferta dostępna tylko U nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 1-pokojowego o powierzchni 30,8 m2 , położonego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł32 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wojska Polskiego

Ząbki,mazowieckie

380 000 zł27 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Doskonała lokalizacja w centrum Ząbek - naprzeciwko Urząd Miasta 200m do pkp (i za 8 min - W-wa Dworzec Wileński). Linie autobusowe miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Ząbki,mazowieckie

493 000 zł38 m² 12 973,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przytulne mieszkanie w centrum Ząbek | ul. Stefana Batorego 2a | 38 m | piwnica | 3 minuty od stacji kolejowej. Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym lub na własne potrzeby -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Ząbki,mazowieckie

493 000 zł38 m² 12 973,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Ząbki,mazowieckie

493 000 zł38 m² 12 973,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Ząbki,mazowieckie

515 000 zł38 m² 13 552,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

375 000 zł32 m² 11 729,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*Wyłącznie u nas* Szukasz tanich mieszkań pod Warszawą? Zależy Ci na stanie deweloperskim? Nie mogłeś trafić lepiej! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Ząbki, 16 minut autobusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

375 000 zł32 m² 11 729,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł32 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł32 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł32 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ułańska

Ząbki,mazowieckie

230 000 zł19 m² 11 880,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Oferujemy sprzedaż mieszkania typu studio / kawalerki kuchnia z osobnym pokojem w kamienicy z 1939 r. Powierzchnia mieszkania: 19,36 m2, wysokość pomieszczeń 3 m. Okna drewniane wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł32 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

299 000 zł26 m² 11 377,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł32 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

299 000 zł26 m² 11 377,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960