dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Ząbki - Oferty sprzedaży i najmu

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym osiedlu, w bardzo charakterystycznym miejscu Ząbek. Dwa pokoje w amfiladzie (przechodnie), umeblowane Duża łazienka, kompletnie wyposażona kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Orla

Ząbki,mazowieckie

433 000 zł59 m² 7 338,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:dodatkowy opis Trzypokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu w Ząbkach. Ustawne pokoje o pow. 16,10,10 m2. Kuchnia widna o pow. 8m2. łazienka w glazurze i terakocie. Oddzielne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Ząbki,mazowieckie

296 000 zł44 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie w centrum Ząbek. W bardzo dobrym stanie. Kuchnia z oknem, oddzielna, z wyposażeniem. W pokojach parkiet, w pozostałych pomieszczeniach wysokiej jakości gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

370 000 zł71 m² 5 211,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie odnowiona , gotowe do zamieszkania. Osiedle z bradzo dobrą infrastrukturą, w szczególności dla dzieci boiska do nożnej, kosza, siatkówki, 2 place zabaw, miejsce do grilla. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

212 000 zł37 m² 5 729,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na strzeżonym, monitorowanym osiedlu. W bardzo dobrym stanie (41m2 po podłodze). Kuchnia (aneks) w zabudowie z agd. W pokojach panele podłogowe a terakota w kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drewnicka

Ząbki,mazowieckie

215 000 zł32 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Całkowita pow po podłodze. to ok 40m, natomiast użytkowej jest ok 32m2. Kuchnia w formie aneksu, zabudowana wraz ze sprzętem adg, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Ząbki,mazowieckie

281 000 zł47 m² 6 017,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na strzeżonym Osiedlu Bajkowym, wysoki parter, dwa miejsca parkingowe W cenie mieszkania! Dwustronne mieszkanie (wschód-zachód) składające się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orla

Ząbki,mazowieckie

235 000 zł34 m² 6 851,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Dobry punkt komunikacjny (200 m od pkp). W dobrym stanie. Kuchnia z oknem, w aneksie. W pokoju na podłodze panele. Drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

375 000 zł69 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie trzypokojowe usytuowane na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym Mieszkanie odnowione, gotowe do zamieszkania. Osiedle strzeżone, zagospodarowane, dużo zieleni, plac zabaw dla dzieci. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

235 000 zł40 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w spokojnej okolicy, na strzeżonym osiedlu, w bezpośrednim sąsiedztwie lasku. W dobrym stanie. Kuchnia w aneksie, zabudowana. W pokojach jesionowy parkiet - mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Ząbki,mazowieckie

362 000 zł76 m² 4 732,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie położone w centrum Ząbek (obok stacji pkp, dojazd do Warszawy-Wileńska do 10 min, w trakcie budowa II linii metra do W-wy Wileńskiej). Okna wychodzą na płd-wsch. W bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Ząbki,mazowieckie

269 000 zł43 m² 6 270,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

:dodatkowy opis Oferujemy przestronne 2-pokojowe wyposażone mieszkanie o pow. 42,90 m2 - 2 piętro na zamkniętym osiedlu w Ząbkach. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

159 000 zł27 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania przytulna kawalerka położona w podwarszawskich Ząbkach. Metraż 27,1 m2, po podłodze ok 35 m2. Mieszkanie składa się z dużego ok. 23 metrowego pokoju połączonego z 4,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orla

Ząbki,mazowieckie

1 500 zł75 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni wyposażone. Osobne wejście. Podłoga pokryta kafelkami i dywanami. Kuchnia dobrze wyposażona, piekarnik, lodówka. W łazience prysznic i wanna, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 400 zł54 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ząbki, 3 pokoje 54m2, bezpośrednio, ciche (5/6 piętro), wolne od zaraz, umeblowane, po remoncie, miejsce parkingowe w cenie. Osiedle obok lasu, place zabaw, boiska dla dzieci na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Ząbki,mazowieckie

260 000 zł39 m² 6 683,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 pietrze w czteropiętrowym budynku z cegły. Powierzchnia całkowita mieszkania 38,9 m2. Rozkład: pokój duży 15 m2 Pokój mały 8 m2 Kuchnia 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

238 000 zł40 m² 5 920,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie składa się z salonu 16,87m2 połączonego z kuchnią 4,80 m2, sypialni 9,63m2, łazienki 4,40m2 oraz przedpokoju 3,72m2 i balkonu 7m2. Na podłogach panele i terakota, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pokojowe rozkładowe mieszkanie o pow. 50 m 2, z tarasem, położone na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie w dobrym standardzie. Widok z okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na osiedlu przy ulicy Powstańców 2, powierzchnia użytkowa 36 m2, piętro 2/4, jednopokojowe z oddzielną wyposażoną kuchnią, łazienką oraz z piwnicą. Cena wynajmu 1000 zł, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orla

Ząbki,mazowieckie

1 500 zł62 m² 24,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 62 m, drugie piętro, nowe wykończone na wysoki standard, ogromny salon z wydzieloną jadalnią i aneksem kuchennym z wyjściem na duży zabudowany balkon, sypialnia z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia ładne 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Powstańców. Mieszkanie jest umeblowane i ma wyposażoną kuchnię. Do mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

240 000 zł40 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania bardzo ciepłe, świeżo po malowaniu, zadbane 2-pokojowe mieszkanie pow.40m2 na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Ząbkach. Blok monitorowany. Winda. Piętro 5/6. Balkon Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Ząbki,mazowieckie

370 000 zł77 m² 4 805,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie o pow. 76,5 m., 3-pokojowe, 1 piętro, południowo-wschodnie, słoneczne, położone w centrum Ząbek (obok stacji PKP, dojazd do Warszawy-Wileńska do 10 min, w trakcie budowa II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Ząbki,mazowieckie

270 000 zł43 m² 6 293,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy przestronne 2-pokojowe wyposażone mieszkanie o pow. 42,90 m2 2 piętro na zamkniętym osiedlu w Ząbkach. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 200 zł32 m² 37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe mieszkanie, nowoczesne, w pełni umeblowane. Bardzo dobry stan mieszkania. Osiedle strzeżone, miejsce parkingowe na osiedlu w cenie wynajmu. Kaucja jednomiesięczna. Mieszkanie wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

155 000 zł35 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 6 piętrze w budynku 6 piętrowym Mieszkanie posiada skosy Kuchnia w formie aneksu Lazienka razem z wc glazura terakota Osiedle ogrodzone strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

218 000 zł40 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zamieszkaj U siebie. Mieszkanie w dobrym stanie o powierzchni 40 m2. Dwa pokoje z kuchnią w aneksie. Piętro 5/6 z windą. 1999r. Położone w Ząbkach na początku ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ząbki

Ząbki,mazowieckie

148 000 zł30 m² 4 933,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż kawalerka w cichej, zielonej i spokojnej okolicy o powierzchni 30m2. Mieszkanie w stanie developerskim. Nowe okna pcv. Na podłogach terakota. W mieszkaniu ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Ząbki,mazowieckie

465 000 zł84 m² 5 514,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie położone w cichej i zielonej okolicy. Blisko las, park, pkp Ząbki, przystanek autobusowy, przedszkola, szkoły. Osiedle zamknięte, strzeżone, monitorowane. Na terenie osiedla plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

340 000 zł78 m² 4 358,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Sprzedam bezpośrednio 4-pokojowe mieszkanie o pow. 78m2 z balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie wybudowane przez J.W.Construction w inwestycji Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

170 000 zł35 m² 4 857 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ułańska

Ząbki,mazowieckie

140 000 zł26 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż kawalerka w cichej,spokojnej i zielonej okolicy o powierzchni 26m2. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze 2 piętrowej kamienicy. W łazience glazura i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ząbki

Ząbki,mazowieckie

255 000 zł45 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania bezpośrednio dwupokojowe ciche mieszkanie w Ząbkach. Pietro 1/5. Rok budowy 2001. Osiedle zamknięte, strzeżone. Miejsce parkingowe. Widna, otwarta kuchnia - dwa okna (8 m ), pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 000 zł32 m² 32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe mieszkanie, nowoczesne, w pełni umeblowane. Bardzo dobry stan mieszkania. Wraz z mieszkaniem można wynająć miejsce parkingowe strzeżone na osiedlu w cenie 150zł Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

297 000 zł45 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Uwaga! najemca nie płaci prowizji! Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel lokalu. Mieszkanie na sprzedaż. Jest to idealne lokum dla młodej pary planującej dzieci lub dla osób szukających ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Ząbki,mazowieckie

275 000 zł46 m² 5 888 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na strzeżonym Osiedlu Bajkowym, wysoki parter, dwa miejsca parkingowe obligatoryjnie do kupienia W atrakcyjnej łącznej cenie 20 000zł! Dwustronne mieszkanie (wschód-zachód) składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Ząbki,mazowieckie

295 000 zł46 m² 6 316 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Świerkowa

Ząbki,mazowieckie

618 000 zł130 m² 4 753,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie (wykończone w wysokim standardzie wraz z wyposażeniem), dwupoziomowe o pow. użytkowej 130m2(po podłodze ok 160m) w Ząbkach. Mieszkanie jest bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

379 000 zł66 m² 5 742,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

do sprzedania bardzo ładne mieszkanie 66m jasne, przestronne z oknami na 3 strony, rozkładowe, kuchnia i łazienka z oknami, pomieszczenie gospodarcze (opcjonalnie jako osobne wc). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Ząbki,mazowieckie

145 425 zł41 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie o powierzchni 41,55m 2. Pokój, pokój z aneksem kuchennym, łazienka. Położone na parterze, stan deweloperski, tynki, szlichta na podłodze, bez białego montażu. Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

135 000 zł26 m² 5 192 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Kamienica z 39 roku z cegły. Na podłodze panel, sufit podwieszany, panele na ścianach w pokoju. W łazience glazura, terakota, prysznic, umywalka, toaleta. Niski czynsz 153 zł.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij