dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Ząbki - Oferty sprzedaży i najmu

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

669 000 zł69,27 m² 9 657,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3 pokoje - 69,27 m Ząbki, drewnicka 6 Wprowadzenie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,27 m , zlokalizowane przy ulicy Drewnickiej w Ząbkach. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł49,16 m² 14 218,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy przestronne, jasne mieszkanie, które będzie idealne jako mieszkanie dla pary lub rodziny 2+1. Mieszkanie posiada salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, łazienkę z wanną oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

763 230 zł61,80 m² 12 350 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkania - 3 pokoje, dwustronne, stan deweloperski | ostatnie lokale Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł105 m² 8 561,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie z vibe'em domu + ogrom przestrzeni + las prawie pod blokiem Jeśli masz dość ciasnych mieszkań, gdzie wszyscy zaglądają sobie w okna, to serio to miejsce ma totalnie inny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 150 000 zł135,48 m² 8 488,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Witam, do sprzedaży mieszkanie z możliwością podziału na dwa po 67m w budynku bliźniaczym dwulokalowym. Górne mieszkanie ma powierzchnię 135,48 na dwóch kondygnacjach ,dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł56,63 m² 12 360,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,63 m zlokalizowane na parterze w 3-piętrowym budynku z 2006 roku. Nieruchomość wyróżnia się dwoma prywatnymi ogródkami.

Szczegóły ogłoszenia

779 999 zł59 m² 13 220,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m z dużym tarasem (21,02 m ), położone na 1. piętrze w budynku z 2018 roku. Parametry: - powierzchnia: 59 m - Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł70,30 m² 10 796,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

!oferta dostępna W pepper house! Słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70,30m z klimatyzacją i przestronnym salonem 30m w świetnej lokalizacji! Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

670 000 zł55 m² 12 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej części Ząbek, przy ul. Gajowej 42 - bezpośrednio przy lesie, na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z kontrolą dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł42,90 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,9 m2 w Ząbkach ul. Reymonta 29b. Mieszkanie IV piętro V poziom w 4 piętrowym bloku z 2000 roku na zamkniętym osiedlu (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł51,80 m² 16 023,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, jasne i dopracowane w każdym detalu mieszkanie, zaprojektowane przez architekta i wykończone w wysokim standardzie premium. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł56,25 m² 13 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,25 m z ogrodem około 50 m w Ząbkach! lokalizacja: mieszkanie położone jest na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł69,20 m² 10 404,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

To mieszkanie jest dostępne od już. Mieszkanie o powierzchni 69.20 m , położone na pierwszym piętrze domu wielorodzinnego wybudowanego w 1999 roku. Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł51,30 m² 14 230,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Komfortowe, przestronne, ładnie urządzone dwupokojowe mieszkanie w niskim budynku z cegły w Centrum Ząbek. Niedaleko Stacja pkp Ząbki oraz przystanek ztm. Po sąsiedzku centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł100 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne, pięciopokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbki przy ul. Skrajnej. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku z 2008 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł49,20 m² 12 398,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,2 m , usytuowane na wysokim parterze w nowoczesnym, 4-piętrowym budynku z windą z 2017 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł105 m² 8 562 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Dwupoziomowe mieszkanie w Ząbkach na zamkniętym, kameralnym osiedlu domków wielorodzinnych. W skład mieszkania wchodzi : duży, jasny salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł95,26 m² 11 536,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 95,24 m (ok. 105 m po podłodze), położone przy ul. Gajowej w Ząbkach, na 3. i 4. kondygnacji budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ząbki,mazowieckie

365 000 zł26,37 m² 13 841,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 26,37 m? 2 pokoje - Ząbki oferta dostępna tylko W indepro nieruchości Mieszkanie 26,37 m2 w Ząbkach 2 pokoje - miejsce postojowe w cenie Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł53 m² 12 358,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ząbki ul. Piłsudskiego, do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe o pow. 52,5 m2; na układ funkcjonalny składa się: przestronny pokój dzienny z wyjściem na taras 10 m2, kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

559 900 zł41,47 m² 13 501,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkania - stan deweloperski | ostatnie lokale Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

590 000 zł33 m² 17 878,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna kawalerka| Odrazu do wprowadzenia!| Ząbki, ul. Skrajna 7 | Wysoki standard, garaż, ogródek. Wnętrze mieszkania zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł30 m² 12 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o pow. 29,5 m2 w centrum Ząbek przy ul. Orlej; na układ funkcjonalny składa się: pokój dzienny z wydzieloną częścią pokoiku dla dziecka, kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł55,41 m² 10 557,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56 m² 14 267,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie w Ząbkach przy ul. Ks. Skorupki, 3-pokojowe, super wykończone o wysokim standardzie o pow. 56 m2; na układ funkcjonalny składa się: pokój dzienny z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł53,26 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Podpisana umowa przedwstępna Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,26 m , zlokalizowane przy ulicy Powstańców w Ząbkach, na zamkniętym osiedlu z monitoringiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

549 000 zł40,35 m² 13 605,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dwoma miejscami w garażu - Idealne pod inwestycję! Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Ząbki,mazowieckie

729 000 zł63,40 m² 11 498,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,40 m , położone na pierwszym piętrze budynku z 2000 roku, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ul. Powstańców w Ząbkach.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł40,30 m² 12 158,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie 40,3 m z balkonem i garażem Ząbki, osiedle strzeżone Lokalizacja: ząbki Powierzchnia: 40,3 m Liczba pokoi: 2 (salon z aneksem kuchennym + sypialnia) Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł67,66 m² 11 972 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedaży ładne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,66 m , położone na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2006r w Ząbkach przy ul. Piłsudskiego. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł74 m² 10 811 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 74 m?, położone na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną. Idealna propozycja dla osób, które cenią wysoki standard życia, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ząbki,mazowieckie

460 000 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | 40 m | Ząbki, ul. Powstańców 62a | parter | miejsce parkingowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł36 m² 12 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 36 m | Ząbki, ul. Powstańców 15 | 3 piętro | miejsce parkingowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ząbki,mazowieckie

660 000 zł56,24 m² 11 735,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach, przy ulicy Powstańców, osiedle Leśna Polana. Powierzchnia 56,24 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Przestronny salon (20,5 m2), oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł92 m² 8 370 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Nieruchomość dla licznej rodziny do własnej aranżacji! Rozkładowe narożne mieszkanie o powierzchni 92 m w Ząbkach! Osiedle zlokalizowane na pograniczu Ząbek i Marek, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł34 m² 12 911,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, starannie wykończone mieszkanie typu studio, położone w Ząbkach przy ul. Skrajnej 32. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze zadbanego budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

624 000 zł46 m² 13 565,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe / ząbki, ul. Powstańców mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,60 m2, z oddzielną kuchnią, usytuowane na wysokim parterze - funkcjonalne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

515 000 zł40 m² 12 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze budynku z 2000r. Posiada dużą loggie po długości mieszkania. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

514 999 zł47 m² 10 906,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż narożne, trójstronne, jasne mieszkanie o powierzchni 47,22 m2 z balkonem na osiedlu w Ząbkach z parkingiem podziemnym. Do odświeżenia. Cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

569 000 zł45 m² 12 641,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,01 m2 Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku z 2007r. Posiada dwa balkony. Zostało odświeżone oraz nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

520 000 zł45 m² 11 581,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż dwustronne, jasne mieszkanie o powierzchni 44,90 m2 z balkonem na osiedlu w Ząbkach. Gotowe do wprowadzenia. Cicha okolica. Podstawowe informacje: budynek.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij